reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja w tamtym cyklu też z ciekawości zrobiłam pierwszy raz z 3 różnych firm ;) I wyszły 3 pozytywy. Niestety ciąży nie ma, ale miałam potwierdzenie Tego Dnia :)
 
U mnie dziewczyny same stresy. Początek w pracy ( rok szkolny, prywatna szkoła), operacja brata, zaraz zabieg syna i jeszcze u siebie jestem w trakcie badań znamienia... niedobrze mi od wczoraj. Poza tym cisza. 7dpo
 
U mnie dziewczyny same stresy. Początek w pracy ( rok szkolny, prywatna szkoła), operacja brata, zaraz zabieg syna i jeszcze u siebie jestem w trakcie badań znamienia... niedobrze mi od wczoraj. Poza tym cisza. 7dpo
Współczuję tych stresów, czasem tak właśnie jest że jak się wali to wszystko jednocześnie. Życzę by wszystko ułożyło się pomyślnie.
 
reklama
Do góry