reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Co to jest clo? Mieszkam w Norwegii, tu się trzeba upominac o badania, styl leczenia, cała ciążę prowadzi lekarz rodzinny, do giną poszłam prywatnie, lekarz zaproponował mi in vitro na dzień dobry, dodam, że oboje jesteśmy zdrowi i wszystko działa jak trzeba w teorii... Wyprosilam usg z kontrastem żeby sprawdzić co i jak, wyszło ok, miałam akurat pęcherzyk 18 mm na "wylocie", ale nikt nie zasugerował, że mozna sprawdzić za dzien/dwa czy pękł.
Coś tam bąkal potem, że jak chce to mi zrobi lekka symulacje i zastrzyk na pęknięcie - to może to to o czym ty mówisz.
No i też nic nie powiedział kiedy, w którym dniu cyklu itd...
Właśnie minął 32 dc, zwykle mam @ właśnie tak w tym dniu, więc nowy cykl właśnie nadchodzi. Na ciążę sobie nie robię nadziei, robiłam już 2 testy w 26 i 29 dc i oba negatywne. Brzuch mnie boli, wydzieliny mało, żadnych obrzęków, @ jak nic do rana będzie.

A ty w którym dc bierzesz to clo?
Bralam od 3-7 dnia cyklu po jednej tabletce. To dopiero mój pierwszy miesiąc z tym lekiem. To właśnie lek na stymulację jajników. A zastrzyk mam wziąć żeby pękł mi pęcherzyk bo w zeszłym cyklu nie pękł. Tylko urósł do 31 mm. Drugi też.
 
reklama
Czytałam ostatnio artykuł. Wywiad z lekarka od niepłodności. Powiedziała, że nie ma ŻADNYCH dowodów naukowych na to, że w zajściu w ciążę przeszkadza stres. Dziesiątki lat badań i nie ma takiej teorii. Każdy problem to medyczny powód. Tylko że nie wszystkie są jeszcze w stanie zdiagnozować.

Fakt gdyby w zajściu w ciąże przeszkadzał stres to by kobiety które zostały zgwałcone nie zachodziły w ciąże . Przecież w takiej sytuacji kobieta napewno nie jest wyluzowana
 
A czy te inofemy, symfolici i infolici działają na płodność jeśli nie ma stwierdzonych pcos, jajniki są ładne, owu jest i problemów z hormonami też nie ma jakichś ogromnych? Co prawda wszystkich nie badalam ale te co tak są w normie.
Oprócz oczywiście łatwo przyswajalnego kwasu foliowego, warto to pić?
 
A czy te inofemy, symfolici i infolici działają na płodność jeśli nie ma stwierdzonych pcos, jajniki są ładne, owu jest i problemów z hormonami też nie ma jakichś ogromnych? Co prawda wszystkich nie badalam ale te co tak są w normie.
Oprócz oczywiście łatwo przyswajalnego kwasu foliowego, warto to pić?
Też się nad tym zastanawiam. U mnie też wszystko ok a moja ginekolog powiedziała zeby pić inofem 2 razy dziennie...


Dziewczyny czy beta 12 DPO będzie już wiarygodna? Obecnie jestem na diecie i dużo ćwiczę, oczywiście nadal staramy się z mężem o dziecko. chciałabym się wcześniej dowiedzieć, bo jeśli cykl stracony to chce wznowić ćwiczenia. Ostatnio.mam dużo energii na aktywność fizyczna ale zrobiłam przerwę po owulacji żeby w razie czego nie zaszkodzić :-D
 
Chyba sama siebie chce oszukać, że dam radę nie myśleć... Ze spróbuję odpuścić trochę.... Dziś od samego rana mam ochotę ryczeć, czuję że nic z tego nie będzie, brzuch ciut po olewa jak zwykle na kilka dni przed@.. A teksty znajomych pt., "odpuść to zaskoczy" doprowadzają mnie do kur...cy.
 
reklama
Chyba sama siebie chce oszukać, że dam radę nie myśleć... Ze spróbuję odpuścić trochę.... Dziś od samego rana mam ochotę ryczeć, czuję że nic z tego nie będzie, brzuch ciut po olewa jak zwykle na kilka dni przed@.. A teksty znajomych pt., "odpuść to zaskoczy" doprowadzają mnie do kur...cy.
Ja zawsze muszę się wypłakac w 1 dzień @,mam w sobie zawsze tyle żalu ....mnie to pomaga ,na drugi dzień jestbjuz o niebo lepiej i mogę wejść w kolejny cykl staran:-)

U mnie dzisiaj Też 25 dc i nic nie zwiastuje ani @ ani ciazy:-)
@Anuś 2204 to zdecydowanie za wcześnie:-)
 
Do góry