reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Od południa dopadła mnie depresja. Dowiedziałam się jeszcze ze żona mojego kuzyna w ciąży. Wszyscy już dzieci mają, a ja próbuję i nic. Zamiast się cieszyć to siedzę i płaczę. Szlag mnie trafia. Wszystko denerwuje na domiar złego zostałam na dwa miesiące sama i totalnie nie wiem co ze sobą robić jeszcze zaraz z wrażenia @ dostanę. [emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji24]
 
reklama
Od południa dopadła mnie depresja. Dowiedziałam się jeszcze ze żona mojego kuzyna w ciąży. Wszyscy już dzieci mają, a ja próbuję i nic. Zamiast się cieszyć to siedzę i płaczę. Szlag mnie trafia. Wszystko denerwuje na domiar złego zostałam na dwa miesiące sama i totalnie nie wiem co ze sobą robić jeszcze zaraz z wrażenia @ dostanę. [emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji24]
Czas i warto trochę wyluzowac. Mam. Znajomych którzy próbowali a jak opuścili to się udało. Będzie dobrze głowa do gory
 
Od południa dopadła mnie depresja. Dowiedziałam się jeszcze ze żona mojego kuzyna w ciąży. Wszyscy już dzieci mają, a ja próbuję i nic. Zamiast się cieszyć to siedzę i płaczę. Szlag mnie trafia. Wszystko denerwuje na domiar złego zostałam na dwa miesiące sama i totalnie nie wiem co ze sobą robić jeszcze zaraz z wrażenia @ dostanę. [emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji3525][emoji24]


Każda z nas pewnie doskonale wie o co czujesz Kochana. Ja po kolejnym miesiącu prób dowiedziałam się o ciąży siostry, kiedy w miarę się z tym uporałam w ciążę zaszła moja przyjaciółka. I weź tu nie zacznij wariować. Ja osobiście nie potrafię o tym nie myśleć chociaż bardzo się staram. Zaczęłam chodzić na basen, bo jest za rogiem, pomagam mężowi w firmie, robię sobie posiadowki "spa". Staram się czuć się ze sobą dobrze to pomaga, a jeśli nie czujesz się na siłach to może warto wybrać się do psychologa? Żebyś mnie źle nie zrozumiała, mi pomogło. Takie bezstronne spojrzenie na sytuację
Buziaki

Ps. Ja już padam dzisiaj, obiadek, kawka, spacerek. Jednak goście męczą, zwłaszcza po całym tyg w pracy
 
I super robisz. Mnie nikt nie rozumie dlatego znalazłam forum z kobietami o podobnych problemach. Wiem że tu jednak każdy przechodzi podobne problemy. Łatwiej o zrozumienie.
@nie nadeszła i nie wiem czy to dobry znak. Miała być wczoraj. Zrobiłam test z samego rana bo zero objawów ale na teście jak wół jedna krecha...
Dobrze ze dziś do pracy i nie będzie czasu na myślenie o głupotach.
Miłego dnia wam kochane życzę [emoji8]
Każda z nas pewnie doskonale wie o co czujesz Kochana. Ja po kolejnym miesiącu prób dowiedziałam się o ciąży siostry, kiedy w miarę się z tym uporałam w ciążę zaszła moja przyjaciółka. I weź tu nie zacznij wariować. Ja osobiście nie potrafię o tym nie myśleć chociaż bardzo się staram. Zaczęłam chodzić na basen, bo jest za rogiem, pomagam mężowi w firmie, robię sobie posiadowki "spa". Staram się czuć się ze sobą dobrze to pomaga, a jeśli nie czujesz się na siłach to może warto wybrać się do psychologa? Żebyś mnie źle nie zrozumiała, mi pomogło. Takie bezstronne spojrzenie na sytuację
Buziaki

Ps. Ja już padam dzisiaj, obiadek, kawka, spacerek. Jednak goście męczą, zwłaszcza po całym tyg w pracy
 
I super robisz. Mnie nikt nie rozumie dlatego znalazłam forum z kobietami o podobnych problemach. Wiem że tu jednak każdy przechodzi podobne problemy. Łatwiej o zrozumienie.
@nie nadeszła i nie wiem czy to dobry znak. Miała być wczoraj. Zrobiłam test z samego rana bo zero objawów ale na teście jak wół jedna krecha...
Dobrze ze dziś do pracy i nie będzie czasu na myślenie o głupotach.
Miłego dnia wam kochane życzę [emoji8]





Jak nic się nie wydarzy do jutra powtórz test :-) wiesz jak to bywa z tymi testami niektóre na początku wychodzą negatywne :-)
Co do dzieci i wiadomościach o ciąży. Parę lat temu jeszcze jak widziałam dziecko to nie mogłam kolo niego przejść obojętnie. Strasznie lubiłam dzieci. Bawić się z nimi opiekować się nimi.
Jak doszło do mnie że ja sama mam problemy z zajściem w ciążę nagle przestałam lubić dzieci :-/ nie to że ich nie lubię tylko jakiś wewnętrzny dystans czuje :-/ nawet do mojej ślicznej chrzesnicy :-( Nie potrafię na tą chwilę tego zmienić. I sama nie lubię tego uczucia .
 
Najgorsze że moi bliscy to zauważyli i źle mi z tym strasznie. Nawet nie próbowałam im tego tłumaczyć chociaż wiedzą o moich problemach . Bo spodziewam się komentarzy w stylu "nie martw się będzie dobrze" a dopiero przestanę się martwić jak faktycznie będzie dobrze :)
 
Dzień dobry dziewczyny
@Eevee głowa do góry! Nie ma @ więc nadzieja jest. rzuć się w wir pracy, niech głowa troszkę odpocznie ❤
@Agus8794 - tak, bo najprościej powiedzieć będzie dobrze, mi to już czasami nie chce się ludzi słuchać, zwłaszcza od strony męża

No nic laski, dzisiaj u mnie 22dc, ja już bym poleciała po test ale to stanowczo za wcześnie. Biust jakoś zelżał, sutki dalej wrażliwe ale jak nie dotykam to jest ok. A to pewnie przez duphaston który biorę 3x dziennie. Mam nadzieję, że dzięki temu endometrium wróciło do normy i fasolka się już tam zagniezdzila. 8 dpo.

Pięknego dnia, ja dzisiaj u siebie wolne ale mężowi po pocztachi innych takich trzeba polatac
 
Ja mam dzisiaj dziewczyny pierwszy monitoring po clo :) zobaczymy co tam się dzieje :-) Czego mogę się spodziewać jak lekarz powie że nic się nie dzieje że clo nie zadziałało?
 
Witam was w poniedziałek jak ja nie nawodze poniedziałkowy może dlatego że z moją grupą jeżdżę na basen. Nie cierpię tego. Ja mam dziś 12 dc więc owu była wczoraj. Dwa dni przed owu przytulanka. Też bym najchętniej poleciała po test.
 
reklama
Ja mam dzisiaj dziewczyny pierwszy monitoring po clo :) zobaczymy co tam się dzieje :-) Czego mogę się spodziewać jak lekarz powie że nic się nie dzieje że clo nie zadziałało?

Może tak być oczywiście, jednak powinien Ci wtedy zwiększyć dawkę w następnym cyklu, żeby Cię nie przestymulować Jednak trzymam kciuki żeby ładnie wszystko rosło!
 
Do góry