reklama

Starania 2019!

reklama

Agus8794

Początkująca w BB
Od
12 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Czesc Kobietki ☺
Staramy sie o malucha ale na wizycie ostatnio lekarz stwierdzil ze moge miec problemy z tarczyca. A dokladnie niedoczynnosc. Chciałabym sie dowiedziec czy trudno jest z zajsciem? Czy i jak to sie wgl leczy. Jestem zalamana

Patka lekarze u mnie zdiagnizowali niedoczynność tarczycy w wieku 8 lat :-)
Nie jest to takie straszne :)
Zrobiłaś wyniki takie jak tsh? Ft3 i ft4?
Zrób sobie komplet wyników :)
Ja codziennie rano godzinę przez śniadaniem biorę tabletki euthyrox zostaną one już ze mną do końca życia ale to nic innego jak hormon który tarczyca nie wytwarza . Po tym leku hormony tarczy się bardzo ładnie unormowaly w krótkim czasie :-)

Od
16 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Cześć dziewczyny. Czytam sobie Wasze forum od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć. Mam już 10 letnia córkę. Teraz jesteśmy na etapie 3 cykl działań - po konsultacji z moją gin działamy z dupastonem. Aczkolwiek dzisiaj w 20 dc zrobiłam sobie test owu co mnie bardzo zaskoczyło wyszły dwie krechy testowa mega gruba - nie wiem co myśleć Za tydzień testujemy mam nadzieję pozytywnie. Gratuluję wszystkim którym się udało, a za resztę 3mam kciuki

MartaSx

mama Oliwierka
Od
20 Styczeń 2012
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
0
Cześć dziewczyny. Czytam sobie Wasze forum od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć. Mam już 10 letnia córkę. Teraz jesteśmy na etapie 3 cykl działań - po konsultacji z moją gin działamy z dupastonem. Aczkolwiek dzisiaj w 20 dc zrobiłam sobie test owu co mnie bardzo zaskoczyło wyszły dwie krechy testowa mega gruba - nie wiem co myśleć Za tydzień testujemy mam nadzieję pozytywnie. Gratuluję wszystkim którym się udało, a za resztę 3mam kciuki
Witaj ja mam 7 letniego syna i teraz pierwszy miesiąc się staramy. Ciekawi mnie bardzo czy się uda. Trzymam kciuki żeby Tobie się udalo

Paatka

Początkująca w BB
Od
10 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Agus8794, wlasnie dostalam skierowanie na te badania. Mam podwyzszona lekko prolaktyne ale podobno ze mogla wyjsc taka bo badanie nie bylo naczczo
Lekarz stwierdzil ze moze nic mi nie jest ale do endokrynologa z wynikami na wszelki wypadek mam sie udac. Az dopada mnie stres..

MartaSx

mama Oliwierka
Od
20 Styczeń 2012
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
0
Agus8794, wlasnie dostalam skierowanie na te badania. Mam podwyzszona lekko prolaktyne ale podobno ze mogla wyjsc taka bo badanie nie bylo naczczo
Lekarz stwierdzil ze moze nic mi nie jest ale do endokrynologa z wynikami na wszelki wypadek mam sie udac. Az dopada mnie stres..
Bądź dobrej myśli, zawsze warto sprawdzić.

reklama
Od
16 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Witaj ja mam 7 letniego syna i teraz pierwszy miesiąc się staramy. Ciekawi mnie bardzo czy się uda. Trzymam kciuki żeby Tobie się udalo
Marta, również trzymam kciuki. My jakieś 3 lata temu też podjęliśmy próbę, ale bez udziału gin poprostu się nie zabezpieczalismy niestety nic z tego nie wyszło - powiedzieliśmy sobie ze tak miało być, straciłam pracę i odpuscilismy. A teraz zobaczymy...

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku