reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A ja mam dzisiaj jakieś zawroty głowy i jest mi niedobrze na objawy trochę za wczesnie. Ja nie wytrzymam do tego wtorku do & ;)
Poki co od wczoraj udaje mi się nie nakręcać. Ale za to Mój mąż najlepszy, codziennie pyta "a test robilas?". Tłuke mu, ze czekamy do dnia@ czyli wtorku [emoji2957] chyba na niego przeszło. [emoji23][emoji23] U mnie 29 cyklu sikam jak głupia, ciągnie mnie podbrzusze ciągle i duzo śluzu. Mówcie co chcecie ale wczoraj zrobiłam ostatni test owu Bo mi zostal i pozytywny. Jak nie ciąża to niezła impreza z hormonami sie szykuje.
 
Poki co od wczoraj udaje mi się nie nakręcać. Ale za to Mój mąż najlepszy, codziennie pyta "a test robilas?". Tłuke mu, ze czekamy do dnia@ czyli wtorku [emoji2957] chyba na niego przeszło. [emoji23][emoji23] U mnie 29 cyklu sikam jak głupia, ciągnie mnie podbrzusze ciągle i duzo śluzu. Mówcie co chcecie ale wczoraj zrobiłam ostatni test owu Bo mi zostal i pozytywny. Jak nie ciąża to niezła impreza z hormonami sie szykuje.
No to coś mi się wydaję, że się udało trzymam kciuki
 
Hmm @ spoznia sie 3 dzien, znalazlam test który oczywiscie zrobilam. Ale wyszla 1 kreska.. Nic z tego nie rozumiem :(
 
reklama
Do góry