reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny, ja wczoraj robiłam test 26dc negatyw dzisiaj powtórka również [emoji3525] dupaston odstawiony jutro termin @ żadnych kompletnie objawów wręcz mam tyle energii, że mogłabym góry przenosić, a posprzatalam już całe mieszkanie [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny, ja wczoraj robiłam test 26dc negatyw dzisiaj powtórka również [emoji3525] dupaston odstawiony jutro termin @ żadnych kompletnie objawów wręcz mam tyle energii, że mogłabym góry przenosić, a posprzatalam już całe mieszkanie [emoji23]


Kurczę ja termin @ mam na poniedziałek ale mi kazał nie odstawiac dupka dopóki @ się nie zjawi. Testy też poki co negatywne. :/
 
mnie też ciągle boli podbrzusze ale nie wiem czy cos z tego będzie, ale mam mało śluzu tak mi sie wydaje ale wyraźniejsze żyły, nie wiem czy sobie wkrecam czy jak :(
 
Mnie też ostatnio dwa dni męczył brzuch ale było to raczej pobolewanie i kłucie na zmiane. Kurcze czekam z niecierpliwością aż któraś z Was pozytywnie się pochwali! [emoji16]
 
Hej mój test w 26dc :jedna kreska,dziś 29 DC i czekam na @,podbrzusze od rana mnie ciągnie,więc na bank dziś przyjdzie,,
 
Hej mój test w 26dc :jedna kreska,dziś 29 DC i czekam na @,podbrzusze od rana mnie ciągnie,więc na bank dziś przyjdzie,,

U mnie też wcześniej negatywny, a dzisiaj ok 4 w nocy obudził mnie tak ostry ból brzucha, że mąż chciał po pogotowie dzwonić. Po pół godziny się uspokoiło i przespalam do 9. Później znów złapał i teraz jako tako idzie wytrzymać. Dzisiaj 28dc... jeśli ciąży nie na to chociaż mam nadzieję, że nic tam się innego nie wydarzyło bo nie pamietamnkiesy ostatni raz miałam aż taki ból.
 
reklama
Znalazłam mój stary wątek z 2012 roku bo nie pamiętałam jak to było z synkiem. Więc owu tam miałam 11 dc a przytulaliśmy się dwa dni przed, test robiłam dzień przed@ i wyszedł pozytywny, nie miałam żadnych objawów oprócz bolących piersi ale to już po terminie@ a tak to tylko siku często, więc szansa jest. Wtedy miałam plamienie implantacyjne a teraz nie, chyba że przyjdzie bo w sumie dziś 7 dzień od owu niby.
 
Do góry