reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Może się wstrzymam z testowaniem kilka dni. Tydzień temu bylam u gin i wszystko bylo ok, gdyby cos złego zauważył to by powiedzial. Na bete mam troche za daleko żeby jechać i nie uśmiecha mi się to za bardzo. Ech
 
Patka trzymam kciuki [emoji110]

Ja nadal latam do toalety jak głupia. Straszne wzdęcia mam. Oszaleje do wtorku ale nie tego tylko jeszcze następnego. Według moich obliczeń teraz powinien się zagniezdzac zarodek o ile jestem w ciazy
 
Patka trzymam kciuki [emoji110]

Ja nadal latam do toalety jak głupia. Straszne wzdęcia mam. Oszaleje do wtorku ale nie tego tylko jeszcze następnego. Według moich obliczeń teraz powinien się zagniezdzac zarodek o ile jestem w ciazy

Ja krótko przed pozytywnym testem tez miałam ogromne wzdęcia
 
Z tymi wzdeciami to tez od jakiegos czasu mam problem, do tego napompowane i twarde piersi ktore podczas chodzenia az mnie denerwuja bo dyndaja a przy rozmiarze 90d jest to uciążliwe wręcz.
Musze wyluzowac i czekac, czekać. ..
 
Z tymi wzdeciami to tez od jakiegos czasu mam problem, do tego napompowane i twarde piersi ktore podczas chodzenia az mnie denerwuja bo dyndaja a przy rozmiarze 90d jest to uciążliwe wręcz.
Musze wyluzowac i czekac, czekać. ..
Ja mam 75 E normalnie a w ciąży miałam G

A i boli mnie pępek. Kurde masakra że też nie może się ten mój organizm określić
 
Ja mam 75 E normalnie a w ciąży miałam G

A i boli mnie pępek. Kurde masakra że też nie może się ten mój organizm określić
Zrobiłam dzisiaj ten test z rossmana. Ale nic. Więc podejrzewam, że tym razem dupa blada. To było pierwsze podejście także się z tym liczyłam. To by było zbyt piękne żeby było prawdziwe
 
Zrobiłam dzisiaj ten test z rossmana. Ale nic. Więc podejrzewam, że tym razem dupa blada. To było pierwsze podejście także się z tym liczyłam. To by było zbyt piękne żeby było prawdziwe

Kochana, a Ty nie miałaś testować we wtorek? jeszcze ogrom czasu, póki nie ma @ to jest szansa ja dzisiaj durna też zrobiłam test ale po południu i też nic nie wyszło, a termin @ mam na poniedziałek, także czekam troszkę się pocieszam faktem, że np u mojej siostry 7 dni po terminie @ wyszła blada kreska i znikła po paru minutach. Dopiero drugi test wieczorem wyszedł normalnie. Więc nie mamy co swirowac
 
Zrobiłam dzisiaj ten test z rossmana. Ale nic. Więc podejrzewam, że tym razem dupa blada. To było pierwsze podejście także się z tym liczyłam. To by było zbyt piękne żeby było prawdziwe
Wcale nie ja zaszła z synem za pierwszym razem więc wiesz... Zawsze jest szansa. Ja kupowałam test w aptece quick vue czy jos tak. Poczekaj jeszcze trosze. Ja jakoś nie mam przekonania do tych drogeryjnych
 
reklama
Do góry