reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

A co mycie o testach owu? Mnie osobiście nie wyszło pozytywne. Lekarz gin twierdzi ze jest ok i ze moe muso, czytajac jakieś opinie spotkalam sie z tym ze kobiecie jie wychodzili a nawet i zaszla w ciaze.. Mam podonne paskowe
 
reklama
Cześć dziewczyny, postanowiłam do Was dołączyć bo pomyślałam, że w grupie raźniej :) chcemy rozpocząć z mężem starania o dziecko, badania ok, nie ma żadnych przeciwwskazań. Niepokoi mnie jednak fakt, że czasami miewam silne napady lęku i to z całkiem błahych powodów. Czy któraś z Was też ma taki problem? Boję się, że to może zaszkodzić dzidziusiowi i w zasadzie tylko to ciągle powstrzymuje mnie przed decyzją, że to właściwy moment. Proszę o pomoc.
 
Cześć dziewczyny, postanowiłam do Was dołączyć bo pomyślałam, że w grupie raźniej :) chcemy rozpocząć z mężem starania o dziecko, badania ok, nie ma żadnych przeciwwskazań. Niepokoi mnie jednak fakt, że czasami miewam silne napady lęku i to z całkiem błahych powodów. Czy któraś z Was też ma taki problem? Boję się, że to może zaszkodzić dzidziusiowi i w zasadzie tylko to ciągle powstrzymuje mnie przed decyzją, że to właściwy moment. Proszę o pomoc.
Witaj i rozgosc się. Ja tak kiedyś miałam nadal mam ale już w bardzo małym stopniu. U mnie to był lek jak zostawalam sama w domu. Od śmierci dziadka odkąd miałam 11 lat. Teraz mam 33 lata i 7 letniego syna. Już nie mam aż takich leków ale jak m wyjeżdża to śpię z zapalonym światłami. To mi pomaga. Jakoś zawsze sama sobie z tym radziłam. Może dzidziuś sprawi że Twoje leki znikną.
 
Witaj i rozgosc się. Ja tak kiedyś miałam nadal mam ale już w bardzo małym stopniu. U mnie to był lek jak zostawalam sama w domu. Od śmierci dziadka odkąd miałam 11 lat. Teraz mam 33 lata i 7 letniego syna. Już nie mam aż takich leków ale jak m wyjeżdża to śpię z zapalonym światłami. To mi pomaga. Jakoś zawsze sama sobie z tym radziłam. Może dzidziuś sprawi że Twoje leki znikną.
Dziękuję za miłe przyjęcie. Tak właśnie myślę, że może to, że będę miała dla kogo być silna sprawi, że te wszystkie złe rzeczy miną. Podobno ciąża uskrzydla i dodaje energii :)
 
Witam Kolejnego dnia 8 dzien z dufostanem wywołujemy. oczekiwanie na @ i nadal jej brak.
Ps. wszystkim przytulason zycze powodzenia i czekan na wiesci o 2 kreskach :)
 
reklama
Trzymam kciuki, aby miesiączka nie przyszła.
PS. nie dziękuje żeby nie zapeszać i również czekamy z Twojej strony na dwie kreski ;)
 
Do góry