reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Jak Ci lekarz powtarza na każdej wizycie kiedy dziecko bo on chce leczyć tj nie pomocne. A szukalam badan czy jakies sa ktore potwierdzjaa te teorie ale nie znalazlam.. Myslalam ze moze jak znajde dowód bd latwiej...
 
reklama
Dokładnie. Wybranie ginekologa wiąże się z tym że mu ufasz i potrzebujesz wsparcia i pomocy od niego. A nie żeby słyszeć coś takiego od ginekologa.
 
No cóż, jednak nie wytrzymałam i zatestowałam, wynik negatywny i za chwile pojawiły się pierwsze blade oznaki okresu. Także kolejny miesiąc starań przede mną
 
No cóż, jednak nie wytrzymałam i zatestowałam, wynik negatywny i za chwile pojawiły się pierwsze blade oznaki okresu. Także kolejny miesiąc starań przede mną
Głowa do góry będziemy razem wszystkie walczyć. Ja nie liczę że teraz się uda w pierwszym się nie udało to teraz pewnie też nie
 
Dokładnie. Głową do góry i następny cykl jest nasz. Mam nadzieję że każdej się uda i będziemy się wymieniać pozytywnymi testami ciążowymi na forum.
 
reklama
12dc
IMG_20190415_172843.jpg
 
Do góry