reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

My dopiero co Młodą obkupiliśmy na urodziny więc dopiero zbieramy pomysły :)Ale ja raczej zamawiam na necie prezenty,ewentualnie z odbiorem w sklepie.
 
reklama
Hej, co prawda nie uważamy z mężem już od zeszłego miesiąca, ale prawdziwe starania chcemy rozpocząć od stycznia, mam nadzieję, że i ja się mogę tu wprosić ;)
Mam 27 lat, mąż 25 (wyrwałam młodszego, a co :p). Jeszcze nie mamy potomstwa, w sumie w październiku tego roku dopiero wzięliśmy ślub. Najpierw chcieliśmy zaczekać aż będziemy mieli własne mieszkanie, ale boję się że wtedy będę za "stara" na pierwsze dziecko i że przy moim tyłozgięciu będzie problem z zajściem w ciążę.
 
Hej, co prawda nie uważamy z mężem już od zeszłego miesiąca, ale prawdziwe starania chcemy rozpocząć od stycznia, mam nadzieję, że i ja się mogę tu wprosić ;)
Mam 27 lat, mąż 25 (wyrwałam młodszego, a co :p). Jeszcze nie mamy potomstwa, w sumie w październiku tego roku dopiero wzięliśmy ślub. Najpierw chcieliśmy zaczekać aż będziemy mieli własne mieszkanie, ale boję się że wtedy będę za "stara" na pierwsze dziecko i że przy moim tyłozgięciu będzie problem z zajściem w ciążę.
Witaj! :) Wpraszaj się tu do nas! :)
 
Hej, co prawda nie uważamy z mężem już od zeszłego miesiąca, ale prawdziwe starania chcemy rozpocząć od stycznia, mam nadzieję, że i ja się mogę tu wprosić ;)
Mam 27 lat, mąż 25 (wyrwałam młodszego, a co :p). Jeszcze nie mamy potomstwa, w sumie w październiku tego roku dopiero wzięliśmy ślub. Najpierw chcieliśmy zaczekać aż będziemy mieli własne mieszkanie, ale boję się że wtedy będę za "stara" na pierwsze dziecko i że przy moim tyłozgięciu będzie problem z zajściem w ciążę.
Witamy!
Ja też mam tyłozgięcie i w obie ciąże zaszłam za pierwszym strzałem więc tym się kompletnie nie martw :)
 
A ja w poniedziałek muszę już koniecznie umówić się do doktorka, koniecznie niech robi cytologię, bo ostatnio miałam robioną rok temu. W ogóle powinien mi ją zrobić jeśli podejrzewał ciążę zaśniadową.
 
@Migdalove mi lekarz właśnie dzisiaj powiedział że kolejna cytologia jak zajdę w ciążę a poprzednią robiłam też rok temu...

I w ogóle taka jestem zajarana po wizycie bo jeśli wyniki parwowirusa będą negatywne i na sobotnim usg wszystko ok to mogę od przyszłego cyklu się starać!
 
reklama
@Migdalove mi lekarz właśnie dzisiaj powiedział że kolejna cytologia jak zajdę w ciążę a poprzednią robiłam też rok temu...

I w ogóle taka jestem zajarana po wizycie bo jeśli wyniki parwowirusa będą negatywne i na sobotnim usg wszystko ok to mogę od przyszłego cyklu się starać!
To super wieści, oby wszystko było dobrze i można działać. Trzymam kciuki za wyniki [emoji110][emoji110]
 
Do góry