reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja też myślałam o tym i to dobry pomysł już teraz kupować jest duży wybór i ceny jeszcze nie oszałamiające ale gdzieś w głowie mam "aaaaa jeszcze jest czas" :D
 
Hej wszystkim ;) widzę znajome nicki ;) to i ja dolacze :p
Jesli chodzi o prezenty to ja juz zaczelam powoli kupowac. Mam teoche dzieciakow w rodzinie ;) udalo mi sie upolowac pare zabawek tych drewnianych z lidla
 
My stwierdziliśmy, że nie ma na co czekać. W grudniu nienawidzę stać w kolejkach i przepychać sie miedzy regałami. Co lepsze rzeczy juz wtedy wykupione. A poki miałam pomysły, to sie ciesze.
Dokładnie. Ja ostatnio dwa latają temu popełniłam ten błąd i powiedziałam sobie nigdy więcej, bo były takie masakrycznie kolejki
 
My nawet jeszcze nie myślimy o świętach. :D Za to zaczynamy zastanawiać się nad sylwestrem, czy go spędzić w domu czy pojechać gdzieś. Tylko jest taki problem, że ciężko nam znaleźć imprezę sylwestrową z taką muzyką, którą lubimy. Większość będzie miała taką muzykę, której wręcz nie znosimy, delikatnie mówiąc. ;)
 
reklama
Do góry