reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Cześć Dziewczyny.
Chyba w końcu znalazłam miejsce dla siebie. Dołączyłam do ciąży po poronieniu, ale tam ciężko się zorientować w wątku ... Poza tym moje poronienie było tak naprawdę terminacją ciąży. Mam już 6-letnią córkę i miałam być mamą marcową 2019. Niestety zaraziłam się parwowirusem i w jego wyniku nastąpiło ciężkie uszkodzenie płodu. Efektem było wywołanie poronienia w 19tc. To było prawie 3 tyg temu...
Teraz czekam na wizytę 22.11 i zobaczymy kiedy będę mogła się starać znowu... Mam nadzieję że na początku grudnia dostanę pierwszą @ więc obstawiam luty/marzec. Ale to tylko moje gdybanie, bo muszę mieć jakiś cel.
Teraz jestem na skróconym urlopie macierzyńskim, wracam do pracy pewnie od nowego roku.
Będzie mi miło spędzać tutaj z Wami czas :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Chyba w końcu znalazłam miejsce dla siebie. Dołączyłam do ciąży po poronieniu, ale tam ciężko się zorientować w wątku ... Poza tym moje poronienie było tak naprawdę terminacją ciąży. Mam już 6-letnią córkę i miałam być mamą marcową 2019. Niestety zaraziłam się parwowirusem i w jego wyniku nastąpiło ciężkie uszkodzenie płodu. Efektem było wywołanie poronienia w 19tc. To było prawie 3 tyg temu...
Teraz czekam na wizytę 22.11 i zobaczymy kiedy będę mogła się starać znowu... Mam nadzieję że na początku grudnia dostanę pierwszą @ więc obstawiam luty/marzec. Ale to tylko moje gdybanie, bo muszę mieć jakiś cel.
Teraz jestem na skróconym urlopie macierzyńskim, wracam do pracy pewnie od nowego roku.
Będzie mi miło spędzać tutaj z Wami czas :)

Bardzo mi przykro, że takie nieszczęście Was spotkało. [emoji24] Trzymam kciuki za szybkie i owocne starania.
 
Cześć Dziewczyny.
Chyba w końcu znalazłam miejsce dla siebie. Dołączyłam do ciąży po poronieniu, ale tam ciężko się zorientować w wątku ... Poza tym moje poronienie było tak naprawdę terminacją ciąży. Mam już 6-letnią córkę i miałam być mamą marcową 2019. Niestety zaraziłam się parwowirusem i w jego wyniku nastąpiło ciężkie uszkodzenie płodu. Efektem było wywołanie poronienia w 19tc. To było prawie 3 tyg temu...
Teraz czekam na wizytę 22.11 i zobaczymy kiedy będę mogła się starać znowu... Mam nadzieję że na początku grudnia dostanę pierwszą @ więc obstawiam luty/marzec. Ale to tylko moje gdybanie, bo muszę mieć jakiś cel.
Teraz jestem na skróconym urlopie macierzyńskim, wracam do pracy pewnie od nowego roku.
Będzie mi miło spędzać tutaj z Wami czas :)
Jest mi tak strasznie przykro gdy coś takiego się przydarza, żadna kobieta nie zasługuje na stratę dziecka na żadnym etapie rozwoju od samego poczęcia :( niestety czasami są takie sytuacje i nie mamy na nie wpływu. Życzę Ci żeby kolejna ciąża była tak nudna i zwykła a jej zakończenie szczęśliwe!
 
@Zani2407 to prawda, na początku się czeka do końca I trymestru a mi psikusa los spłatał już w "bezpiecznej" ciąży.
W każdą z ciąż zachodziłam za pierwszym razem i boję się że tym razem nie zaskoczę od razu i się załamię.
 
@Zani2407 to prawda, na początku się czeka do końca I trymestru a mi psikusa los spłatał już w "bezpiecznej" ciąży.
W każdą z ciąż zachodziłam za pierwszym razem i boję się że tym razem nie zaskoczę od razu i się załamię.
To prawda teoretycznie kiedy już czujesz ruchy wydaje się że już będzie lzej ale niestety nigdy nie wiesz co będzie i ciągle czujesz strach o maluszka a po porodzie wcale już nie mija. Trzeba starać się być dobrej myśli może akurat nie będziesz musiała długo czekać
 
Bardzo mi przykro przez to co Was dziewczyny spotykało [emoji20]
Ale i dla Was wkońcu wyjdzie Słońce [emoji8]

Jak się macie ? Jak Wam mija dzień?
 
Oo to zdrówka dla córeczki ;)
Ja lubię prasować! Ale czeka mnie gotowanie obiadu, a potem lecę do pracy :)
 
Ostatnia edycja:
Ja akurat też, to mnie odpręża. Obiadek i pranie gdzieś w trakcie.
To miłej pracy! Ah jak chętnie bym już wróciła do swojej pracy... A tu jeszcze 1,5 miesiąca w domu.
 
reklama
A my dziś jedziemy z córeczka na zakupy i przyznam, ze jest to dla mnie duży odpoczynek bo mała w domu nie usiedzi ani chwili w jednym miejscu:)
 
Do góry