reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Nie mogę w to uwierzyć patrzac jedynie na tą liczbę. Kiedy do gina? Też jestem w szoku ze nie pokazało mocniej. Dziwne to. Może u mnie w moczu mało jest.
Wspaniale!!!! JA dziś ostatni dzień biorę luteinę. Miesiącza w weekend lub poniedziałek. Zrobiłam test, negatywny. Może za kilka dni ujrzę drugą kreseczkę :) Nie tracę nadziei. Moja koleżanka z pracy teraz zaciążyła po kilku miesiącach starań...
 
Nie mogę w to uwierzyć patrzac jedynie na tą liczbę. Kiedy do gina? Też jestem w szoku ze nie pokazało mocniej. Dziwne to. Może u mnie w moczu mało jest.
Nie mogłam wytrzymać zrobiłam test... u mnie też się pojawia jakiś taki cień cienia, ale nie wiem czy to nie wytwór mojej wyobraźni :( jest bardzo cieniutenka blado różowa kreska. Ja widzę moja bf też widzi, ale chyba zostaje czekać mi do jutra. :(
 
Tak, dokładnie :) przez 4 dni dwa razy dziennie miałam zastosować lamette a później duphaston, jak by wyszedł pozytywny test go ponownie zacząć brać duphaston. Także dziś zaczęłam brać :) plus w tym miesiącu byłam na urlopie więc maleństwo chyba poczelo się na Zakhyntos. Nie wiem co na to wpłynęło. Trochę to do mnie nie dociera. Mam mnóstwo obaw które jakby nie pozwalają mi się cieszyć. Dziękuję za wszystkie gratulacje! :* trzymam kciuki za Was wszystkie tak jak Wy za mnie trzymalyscie. Po jutrze pójdę znowu na betę sprawdzić przyrost. Martwi mnie ten okresowy ból :(
 
reklama
Tak, dokładnie :) przez 4 dni dwa razy dziennie miałam zastosować lamette a później duphaston, jak by wyszedł pozytywny test go ponownie zacząć brać duphaston. Także dziś zaczęłam brać :) plus w tym miesiącu byłam na urlopie więc maleństwo chyba poczelo się na Zakhyntos. Nie wiem co na to wpłynęło. Trochę to do mnie nie dociera. Mam mnóstwo obaw które jakby nie pozwalają mi się cieszyć. Dziękuję za wszystkie gratulacje! :* trzymam kciuki za Was wszystkie tak jak Wy za mnie trzymalyscie. Po jutrze pójdę znowu na betę sprawdzić przyrost. Martwi mnie ten okresowy ból :(
Ten ból może ci się teraz wydawać okresowy. Ale teraz może Cię pobolewac brzuch bo macica się rozciąga i dzidziuś rośnie. Póki ból się nie nasila i nie ma żadnych plamien krwawien nie przejmuj się tym.
Bardzo się cieszę że Ci się udało i życzę spokojnej i nudnej ciąży kochana.
 
Do góry