reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

O kurczaki to jeszcze dużo się może zmienić bo przy nieregularnych cyklach to nigdy nie wiadomo cholera :/ a o której godzinie robisz testy?
 
reklama
Na wyregulowanie okresu biorę 2 ta łatki dziennie wieczorem od 2dc castagnusa i od 16 czerwca pije 2 saszetki rano i wieczorem clavella A od lipca chce zacząć stosować inofem bo ma lepsze zastosowanie.
 
Ja przeważnie testowałam zawsze około południa ale u mnie był mały problem z jednym jajnikiem więc i testy miałam bladziochy. Mierzyłam tempkę pod językiem z lewej strony zawsze tak samo rano po przebudzeniu. Śluz sprawdzasz i szyjkę macicy badasz może?
 
Ja przeważnie testowałam zawsze około południa ale u mnie był mały problem z jednym jajnikiem więc i testy miałam bladziochy. Mierzyłam tempkę pod językiem z lewej strony zawsze tak samo rano po przebudzeniu. Śluz sprawdzasz i szyjkę macicy badasz może?
Ja mam śluz cały cykl lekach się i przezroczysty A szyjki macicy nie badam bo to dla mnie czarna magia. Ogólnie pisze że na instrukcji że testy z clearblue mozna robić obojętnie w jakiej porze. Dlatego wybrałam 19:00 bo wiem że na 100% jestem w domu zawsze.
 
1/2 razy w roku może się zdarzyć cykl bezowulacyjny ale to normalne i nie ma się czym martwić. Może jeszcze będzie pik skoro masz takie cykle różne
 
1/2 razy w roku może się zdarzyć cykl bezowulacyjny ale to normalne i nie ma się czym martwić. Może jeszcze będzie pik skoro masz takie cykle różne
Ja ogólnie podejrzewam że nie mam owu lub jajowody niedrozne skoro po ostatnim poronieniu nie umiem zajść w ciążę A to już 4 lata.
 
reklama
Do góry