reklama

Starania -lek aromek razem z clo

Mayred91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
615
Rozwiązania
0
Staramy się wraz z mężem o dzidzie niestety nie dochodzi u mnie do owulacji nie ma pęcherzyka przewodniego po 2 monitorach. Lekarz dał mi duphaston mam brać teraz i jak @ przyjdzie to mam brać aromek wraz z clo w trakcie 2-7 dc. Czy któraś z was miała taką sytuację. Proszę o pomoc dopiero zaczynamy starania z mężem
 
reklama

Lasia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Maj 2019
Postów
23
Rozwiązania
0
Cześć, ja też zaczęłam kurację Clostilbegydem, u mnie dodatkowo Dostinex na obniżenie prolaktyny (po obciążeniu wynik 12 krotnie podwyższony). W tym miesiącu nasze pierwsze starania ma tych lekach, zobaczymy :)
 
Dołączył(a)
27 Maj 2019
Postów
1
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny,
Mam podobną sytuację . Od stycznia zaczęłam kurację clo + duphaston ( zalecony przez lekarza ze względu na brak owulacji i pcos ) . Następnie miałam monitoring owulacji - pęcherzyków brak . Niestety w lutym zachorowałam na poważne zapalenie płuc i leczenie zakończyłam na 1 cyklu.. Aktualnie jestem zdrowa i w sobotę ma umówioną wizytę u ginekologa, zapewne ponownie dostanę te same leki. Dodam, że mam syna 7 lat, rok temu byłam w ciąży, która zakończyła się poronieniem i łyżeczkowaniem.. do tej pory nie mogę dojść do siebie, ponad wszystko chcę być w ciąży. Z mężem nie zabezpieczamy się od min 3 lat, więc co miesiąc mam nadzieję że może jestem w ciąży..
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019

Nowe pytania

Do góry