reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o ciąże

Dołączył(a)
26 Lipiec 2019
Postów
8
Mam problem. Z nowym partnerem staramy się o maleństwo, od pewnego czasu jestem senna, mam wstred do jedzenia, mam wrażenie na wymioty, plamię leciutko (jestem dopiero półtora tygodnia po misiesiaczce), ból głowy, boli mnie brzuch i piersi, czasami lekkie zawroty głowy. Testy negatywne (niestety w 1 ciąży 7 testów negatywnych a u lekarza usłyszałam że jestem w ciąży). Ginekolog dopiero 29 stycznia. Nie wiem nie chce sobie robić głupiej nadziei jak zwykle. Co myślicie szczerze??
 
reklama
Jeśli jesteś półtora tygodnia po okresie to jak ma to być ciaza jak jeszcze mogłaś nie mieć owulacji?
Plamienie moze byc około owulacyjne. A jeśli byłaby to ciaza z poprzedniego cyklu to testy dawno by wychodziły.
Chyba że masz na myśli, że jesteś półtora tygodnia po terminie planowanej miesiaczki. To wtedy polecam zrobic bete. No wtedy takie plamienie moze oznaczać za maja ilość progesteronu jesli w ogóle ma to być ciaza.
 
Ja tez właśnie tego nie rozumiem , spoznia Ci się okres 1.5 tyg ? Czy jesteś 10 dni po miesiaczcce ?
 
Dziewczyny 4 dni do miesiączki testy owulacyjny taki co to oznacza ? Dodam ze starym się z mężem o dziudziusia
 

Załączniki

  • 20210330_170258.jpg
    20210330_170258.jpg
    145,7 KB · Wyświetleń: 69
Dziewczyny 4 dni do miesiączki testy owulacyjny taki co to oznacza ? Dodam ze starym się z mężem o dziudziusia
Tak jak napisała @sensibile to znaczy jedynie tyle, że masz wysokie poziom lh. U niektórych kobiet utrzymuje się on na wysokim poziomie do samej miesiączki. Jak się podejrzewa ciążę to się robi test CIĄŻOWY, a nie owulacyjny. Ewentualnie idź na betę, ale nie wcześniej niż w terminie miesiączki.
 
reklama
Zrobiłam test ciążowy ale negatywny na razie zobaczymy co dalej
 

Załączniki

  • 20210331_153339.jpg
    20210331_153339.jpg
    336,9 KB · Wyświetleń: 68
Do góry