reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe starania 2023

olasw1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Listopad 2023
Postów
170
Cześć. Przeglądam i nigdzie nie widzę topiku kobiet które w tym miesiącu zaczną starania o ciążę. Może jest nas więcej. ?
 
reklama
Listopadowe kreski - owszem, panie które sie starały w miesiącu październiku. A ja dopiero zamierzam się starać w listopadzie
 
Listopadowe kreski - owszem, panie które sie starały w miesiącu październiku. A ja dopiero zamierzam się starać w listopadzie
kreski to comiesięczny wątek dla starających się. Listopadowe są dla starających się i/lub testujących w listopadzie.
 
Ja myślę, że nie zostałaś wyproszona (przeczytałam posty), tylko przekierowana do przeczytania 1 strony. Tam jest info, żeby najpierw się przedstawić, napisać kilka słów o sobie i zapisać się na testowanie - dziewczyny prowadzą rozpiskę którego dnia która robi test i wspierają się nawzajem w staraniach i testowaniach. Co miesiąc zakładany jest nowy wątek.
 
Tam jest napisane że nie życzą sobie pisania o dzieciach itp, rozumiem że to jest grupa kobiet które mają trudności z zajściem w ciążę, mogło by Im przeszkadzać moje pisanie I nic dziwnego.
Może tu zostanę i napisze lepiej coś o sobie. Mam już dwójke dzieci w wieku 2,5 I 15 lat. Od jakiegoś czasu zapragnęliśmy z mężem trzeciego dziecka i właśnie chcemy zacząć starania. Może znajdą się tu kobiety które tez w tym miesiącu rozpoczną starania, (nie testowanie) według moich szacunków testowanie powinnam zrobić w grudniu
 
reklama
Do góry