reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o pierwsze maleństwo lato 2015

reklama
Falka gratuluje!!! Zrób bete albo jutro rano test. Ja robię w poniedziałek lub wtorek. Chyba sobie wmawiam ale mam ciągle gule w gardle. Okropne uczucie:-/ oprócz tego bol piersi i podbrzusza od czasu do czasu. I mega zmęczenie i senność, nic mi się nie chce.

PanaKotka mimo wszystko trzymam kciuki za Ciebie.
 
Karola, tu nie ma najmniejszych wątpliwości. Mówiłam, że z takimi wynikami to nikłe szanse. Nadzieję należy przelać na kolejny, 15 cykl...
To mój drugi z rzędu 32 dniowy cykl, więc podejrzewam, że po prostu cykle mi się wydłużyły. Znowu.
Lusia, wpisz mi następną @ na 07/10.
 
Falka gratulacje, ja też widzę tam krechę, ;). U mnie ciążowego wysypu raczej nie ma, albo go nie zauważam bo nie mam fb xD. Za to dowiaduje się, że ktoś się stara i nie może, albo ma złe wyniki. Co mnie tylko stresuje, bo skoro tyle osób ma jakieś problemy to czemu mi ma pójść gładko? Zazdroszczę wam, że wiecie kiedy możecie się spodziewać @. Bo ja mimo, że pierwszy dzień cyklu wypadł na 15.08 to test zrobię gdzieś 22.09 Czyli jeszcze 17 dni nie wiadomo czego, chyba, że @ przyjdzie wcześniej.
 
falka jeżeli test odczytany do wyznaczonego czasu to ciąża gratuluję. ja jestem 7 dni po owu, 8 dni przed okresem -30 dzień cyklu. ładnie mi się wydłużył cykl. czekam grzecznie strasznie mnie brzuch boli..
 
kaanA ka tez mam bardzo nieregularne cykle ale zawsze do 15 dni od skoku temperatury @ przychodzi i to jest dla mnie wyznacznik. jakbym nie mierzyła to nic bym nie wiedziała.
 
U mnie ciążowego wysypu raczej nie ma, albo go nie zauważam bo nie mam fb xD. Za to dowiaduje się, że ktoś się stara i nie może, albo ma złe wyniki. Co mnie tylko stresuje, bo skoro tyle osób ma jakieś problemy to czemu mi ma pójść gładko?.

Wlasnie dlatego ja juz wole sluchac ze na okraglo ktos zachodzi, rodzi, wpada itp. To mnie zdecydowanie pociesza :) A problemy innych z zajsciem mnie strasznie demotywuja i doluja :(
 
reklama
Falka trzymam kciuki i czekam na betę.
PanaKotka szkoda ze @ przyszła. Ja w tym cyklu jakos nie mam złudzeń. W poprzednim miałam jakieś przeczucie i pozytywne nastawienie a teraz raczej negatywne.
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
789 tys
Do góry