reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Agaawa do trzech razy sztuka:) Na pewno się uda i będzie jak być powinno:) Chociaż ja Ci powiem, że w moim przypadku po ciązy było ciężej zajść w kolejną. Mikołaj nam się udał za pierwszym razem, a teraz czekamy już prawie 10 miesięcy...
 
reklama
Mika- witaj u nas serdecznie zapraszamy, zapalam światełko (*) , rozgość się , będziemy się tu wszystkie dopingować w walce o nasze szczęścia ;)
 
Hej dziewczyny:) Jak minęła niedziela? U nas straszny upał, aż nie wiem jak będę spać... Marzy mi się jakiś konkretny deszczyk. To już ponad 3 tyg upałów... A tak poza tym to jutro biorę swoją ostatnią tabletkę:)))))))))))))
 
czesc dziewczyny!
można do Was dołączyć?Planowalismy z mężem zacząć starania o dziecko jakoś w czerwcu ale w sumie dość spontanicznie kupilismy mieszkanie i obecnie jestesmy na etapie "wilkich remontów i totalnego braku gotówki" więc postanowilismy z bólem serca przeniesc staranka na jesień a nawet może i na zime..
Mam nadzieję,ze razem nam czas szybciej zleci :p
P.Szdaje się ze paulinka88 pisałas,że kupiłaś ziola Ojca Sroki nr3..podpowiesz mi gdzie mozna je dostac?
 
Hej Samosia:) Kupiłam zióła na allegro:) Tak na próbę. Za 100 g z przesyłką zapłaciłam 9,50. Jeśli chcesz to podrzucę Ci linka:)
 
samosia - witaj :) no właśnie nie wiem co tak cicho ja trochę byłam zalatana , ale już wróciłam :)
dziś byłam u lekarza z pierwszymi wynikami badań wszystko jest super i od endokrynologa jest zielone światło , teraz we wtorek idę do mojej pani dr i pewnie odstawi mi leki potem miesiąc poczekamy i do dzieła :) już nie mogę się doczekać, remont zrobiony, badania w toku mam jeszcze 19 sierpnia wizytę u nowego ginekologa zobaczę jak ona przebiegnie i zdecyduję potem do którego będę chodziła.

A co u Was piszcie dziewczynki , już sierpień mamy jeszcze trochę i się zacznie :D
 
reklama
Paulinko - u mnie się pojawiła 1 sierpnia czyli gdzieś koło 28-30 sierpnia będzie @ i potem we wrześniu działamy ;) także będę niedaleko za Tobą ,a za Was trzymam mocno kciuki no to się zaczęło , ale fajnie te emocje związane z oczekiwaniem na @ czy będzie czy nie będzie super ja jeszcze trochę i też będę "wyglądać" czy @ przyjdzie do mnie we wrześniu.
 
Do góry