reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

My jeśli nic nie ulegnie zmianie to zaczynamy starania 28 września:) Liczę dni:) Ja jestem świeżo po duużym remoncie, więc znam ten ból:) I powiem Ci szczerze nie cierpię remontów:)))))
 
reklama
Witajcie ja już po remoncie zostały drobne prace porządkowe , ale czuję ulgę , bo trwało to tylko tydzień ,ale miałam dość u nas jest tak nieustawne mieszkanie ,że wszystko trzeba było co trochę przesuwać bo nie było gdzie wszystkiego wynieść , teraz czekamy jeszcze na meble, fotel dwuosobowy mojej mamy już jest jeszcze szafa i komody przyjadą nie wiem jak ja to wniosę M i mama w pracy ,a ja sama chyba im każę to do garażu wnieść.
no i co mam piękny kolorek morelowy w pokoju panele na podłodze i kanapę od mamy nowy żyrandol i ramę nad okno wszędzie świeżo i czyściutko :) mama ma kolorek zielony taki delikatny ,a przedpokój jest na ni to róż ni fiolet nie wiem jak nazwać ten kolorek ,no i co staranka coraz bliżej obliczam ,że koło 6 września zacznie się nowy cykl starankowy ;)
 
Witajcie Dziewczynki!

Dzieki Paulinko, ale czasem tak bywa. Ja sie troche oderwalam od forum, staranek, ne mierze tempki, nie badam szyjki. Usiłuje odpocząć. Jak dostanę w końcu okres, to pójdę do gina żeby polecał badania. Potem wakacje na koniec sierpnia. A potem juz pewnie bardziej sie będziemy starać.

powiem Wam, ze mam takie wrażenie, jakbym dalej była w ciazy. Po wielkiej burzy hormonalnej podczas poronienia, wróciłam tak jakby do poprzedniego stanu. Mam znowu duuuuzo ładniejsze cerę, piersi napuchniete. Jakoś tak dziwnie mi.... Czekam na ten okres juz z utęsknieniem :))

Kobietka nie zazdroszczę remontu samego w sobie, ale za to po remoncie jest pięknie, nowo, pachnąco. Zazdraszczam:)) my musimy zeskrpbac i pomalować sufit w łazience, ale coś sie nie możemy zebrać:))

juz niedługo Dziewczyny rozpoczynacie staranka.... Bedzie sie działo! Huhu!
 
Paulinko - oczywiście fotki będą musicie tylko uzbroić się w cierpliwość bo czekam aż nowe meble mamie przywiozą jak już będą to popstrykam fotki w każdym z pokoi i wrzucę na komputer ,a potem wstawię tutaj ;)
Agaawa- no niedługo się zacznie jeszcze tylko badania i jak będą ok to do dzieła ciekawa jestem ile potrwają u nas staranka , wiem ,że niektórzy bardzo długo czekają i staram się na to przygotować aby nie stresować się każdą kolejną @ ,a jeśli uda się szybko to będę mile zaskoczona ;p


jak Wam mija dzionek dziewczyny ? u mnie pochmurno i chłodno się zrobiło zdecydowanie wolę jak świeci słoneczko...
 
Hej dziewczyny:)Byłam wczoraj u gina. Po torbieli ani śladu- jajniki w stanie idealnym. No i dr zapytał czy chcę dalej tabsy i wzięłam jeszcze te brakujące dwa opakowania. No a teraz się zastanowiłam i skoro nie trzeba to po kiego mam je brać. Tak więc recepta będzie niezrealizowana:) Kupiłam zioła ojca Sroki i po @ bierzemy się do roboty:) Jeszcze cztery tabsy mi zostały do wzięcia i w przyszły piątek powinnam zaczynać nowy cykl:))))))
 
No no Paulinko! To za 3 tyg bedzie furczalo! Uprzedź sąsiadów:)))

ja dalej czekam na @. Jakoś dziwnie sie czuje w tym cyklu, no ale to możliwe. Tylko ze juz sie doczekać @ nie mogę. :angry:
 
Paulinko - wow super wieści ;) już ściskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Agaawa- kciuki żeby ta @ przyszła

ja dziś nie śpię od 5:30 czekam na kuzynkę aż skończy pracę i przyjdzie do mnie trochę jej się przeciąga ta nocka.
 
Agaawa A TY ile masz czekać? Pytam, bo moj siostra miała łyżeczkowanie w poniedziałek- 14 tc i lekarz kazał jej odczekać 2-3 miesiące. A Tobie ile kazali?
 
reklama
Ja nie miałam lyzeczkowania, cżekalam na naturalny koniec. Więc nie musze dlugo czekać, kwestia psychiki. W pierwszym cyklu brałam dużo leków, dwa antybiotyki, potem miałam zatoki, które nie przeszły do dziś, więc tabletki łykałam garściami. Więc nie chciałam przez przypadek zajsc w ciaze w pierwszym cyklu. Ale chyba sie nie było co martwić, z tym zachodzeniem w ciaze to u nas nie jest tak łatwo. Ale teraz jak juz dostanę okres, to mogę sie starać. Wierze, ze po ciazy łatwiej zajsc następny raz. I tego sie trzymam. Ale w sierpniu nie będę jeszcze robic monitoringu, pójdę do gina po skierowania na badania i potem na wakacje jedziemy. Moze bez stresu bedzie łatwiej.
 
Do góry