reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
wiec trzymamy za siebie (wszystkie) kciuki:)

choc ja zbytnio nie mam czasu na forum bo maly mi daje jak niewiem ale stwierdzilam ze warto wrocic i byc razem:) mam nadzieje e Fabian mi na to pozwoli:)
 
ja jeszcze robię tu rozeznanie, kombinuję jak napisać cokolwiek w miejscu, gdzie Wy macie suwaczki. Ale na pewno dojdę do tego :-D
 
a to jest bardziej skomplikowane hehe ja po tylu latach tu jakos nie moge tego edytowac tzn wiem jak ale jakos nie pokazuje... wchodzisz w ustawienia i edytujesz sybskrypcje czy jakos tak hehe i wstawiasz adres sywaczka ;)
 
suwaczków na razie nie mam, ale jak zacznę starania to zrobię sobie odliczanie do testowania :tak:
teraz tylko tak napisałam, wspomnienia.
I to nie była subskrypcja, a sygnatura :-D
 
Jenny no moe mi sie pomylilo no :) po calym dni dasc ze goracym to i w bieganinie za malym wyczacz:) ale doszlas co i jak ;) ja juz bym chciala staranka zaczas ale przeprowadzka nas czeka do tego moj jutro bedzie z nami bo dzis poza domem ehhh:/

a teraz zmykam dobranoc:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj, ja nie wypominam, że Ci się pomyliło, tylko sama się z siebie śmieje, bo już dość długo nad tym siedzę :-D
czas szybko płynie i lada chwila zaczniemy ;-)
Chyba czas spać, ale wrócę jutro!
 
reklama
Witam w te upały. Mam nadzieję, że we wrześniu przy lepszej temperaturze staranka będą u nas wszystkich bardziej owocne :-D
 
Do góry