reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

Hej dziewczynt:) My już powoli zaczynamy, ale w te upały to ciężko w tym temacie... Najchętniej to bym sobie przy wiatraczku leżala:) No a jak już się człowiek zmobilizuje to nasza Antykoncepcja ma chyba czujnik wykrywanie przytulania rodziców, bo za każdym razem sie budzi łobuz mały:)
 
reklama
Też się zgadzam, że pierwsze dziecko to najlepsza antykoncepcja. :-) Raz, że człowiek nie wyspany i na rzęsach chodzi, a dwa że to ma chyba jakieś czujki wbudowane, na przytulanki rodzicielskie. :-D
 
Anulka- witaj w naszych skromnych progach cieszę się ,że do nas dołączasz wiesz rzucił mi się w oczy Twój suwaczek Twój synek jest imiennikiem mojego chrześniaka też ma na imię Fabianek ;) mam sentyment do tego imienia :)

popisałabym z Wami wczoraj ,ale mój M postanowił pogrzebać w necie i nie mogłam się dostać :baffled: ,ale dziś jestem cieszę się ,że wątek zaczyna ożywać no teraz im bliżej jesieni tym więcej osób się pojawi chciałabym zrobić listę staraczek jesiennych jeśli możecie to przyślijcie mi na pw terminy waszych staranek chodzi mi o miesiąc ,a ja wyłapię dziś kto kiedy i wstawię listę dajcie mi trochę czasu tylko :)
 
Lista staraczek jesień 2013 :

Paulinka88- mama Mikołaja , staranka w toku
ARLEN- staranka w toku
Jenny - Aniołkowa Mama - staranka w toku
Agaawa - Aniołkowa Mama - staranka w toku
Piaska- staranka w toku
Mika.k - Aniołkowa Mama - staranka w toku
Edyta89
- Aniołkowa Mama - wrzesień 2013
Kobietka22- Aniołkowa Mama - wrzesień 2013
Anulka 198424- wrzesień/październik 2013


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zrobiłam listę wstępną jeśli kogoś pominęłam lub coś źle napisałam to możecie poprawić lub mi zgłosić to ja poprawię , a teraz wzywam pozostałe kobietki jeśli zapisujecie się na listę proszę o info ;)

oliwia2 ?
fiuufiuu ? - mama Ludwika , Aniołkowa Mama
okruszek2 ?
Iownka? mama Emilki , Aniołkowa mama
Joanna Kajzar ?
mama Tomeczka ? mama Tomeczka
samosia87?

dopisałam sobie kto jest mamą Aniołkową ,a kto ziemską aby nam było łatwiej siebie poznać i wiedzieć takie podstawowe sprawy jeśli ktoś ma jakieś uwagi lub komuś coś się nie podoba to mówcie dopracujemy sobie listę.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O Kobietka, fajna lista. Ja juz jestem na etapie starań. Ale na razie bez spinki. Dzisiaj ide go gina na przegląd i plan działania z badaniami. Od razu podejrze pecherzyki:))
 
O Kobietka, fajna lista. Ja juz jestem na etapie starań. Ale na razie bez spinki. Dzisiaj ide go gina na przegląd i plan działania z badaniami. Od razu podejrze pecherzyki:))

no to trzymam kciuki już dopisałam Cię do listy :)
super zaczyna się ;p i ja niebawem dołączę już się nie mogę doczekać ;)

 
Kobietko Angella to był troll. Żarty sobie robiła i już pod tym nickiem jej na forum nie ma. Mama Tomeczka o ile się nie myle już się stara, bo coś ją kojarzę z sierpniówek:)
 
reklama
Piaska- już poprawiłam :)
Paulinko - no popatrz ,ja nawet nie wiedziałam ,że to troll no to muszę skreślić z listy obecności ;)
jej dziewczyny dziś też tak gorąco rozpływam się ,a siedzę w domu ;/
 
Do góry