reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Witajcie! Ja mierzę tempkę dalej i czekam czy będzie owu czy nie. A poza tym to koniec wakacji, więc... wracam do pracy od poniedziałku :baffled:
 
paulinka - ja nawet nie liczę na to, że uda mi się za pierwszym razem... chcę jedynie wiedzieć czy "działam" jak należy w kwestii jajeczkowania. Mam nadzieję, że nie będę się tak napalać jak przy drugiej ciąży, bo potrafiłam 5 dni po owulacji robić testy ciążowe... Zbyt mocno mi zależało i jak się skończyło... Powtarzam sobie, że będzie co ma być, ale nie wiem jak długo dam sobie radę...
 
Witam wszystkich

Zaczynamy z mężem ponowne starania na dobre. Wcześniej staraliśmy się ok roku i nic z tego nie było potem przez niedoczynność tarczycy musieliśmy odłożyć starania na dalszy plan. Teraz 16 miałam histeroskopię i od września zaczynamy starania.

Wszystkie badania porobione i jest zielone światło.
 
a ja będę mierzyła od przyszłego cyklu @ ma być jutro pożyjemy zobaczymy czy będzie w terminie bo jak nie to wszystko się przesunie znowu...Powiem Wam ,że myślałam ,że bardziej nakręcona będę chodzić,ale jak na razie wszystko w normie zobaczymy co będzie jak się zacznie ;p
 
Witajcie:) w koncu cos sie tu ruszylo:) my juz spakowani w torby pudla itp wystarczy do aut i w droge hehe takze w sobote bedziemy juz w swoim gniazdku i kto wie moze juz sie cos bedzie dziac jak Fabi zasnie hihi...ja teraz nawet nie liczylam na cos bo ominelismy owulke i od poniedzialku mam @ jak tylko sie rozpakujemy to mysle ze akurat trafimy na super dni i kto wie moze sie uda ;)
pozdrawiam goraco i trzymam &&&&&&& za wszystkie staraczki:)
 
hop hop dziewczynki mamy wrzesień dokładnie pierwszy września staraczki wrześniowe proszę się meldować ja zaczęłam właśnie nowy starankowy cykl dziś przyszła @ teraz czekam aż sobie pójdzie i będziemy działać :)
 
reklama
Do góry