reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

reklama
Ale u mnie nie peka nawet po zastrzyku [emoji17] Endo miało ok 11 a pęcherzyk 17. To było w czwartek. W piątek wieczorem dopiero brałam ovitrelle więc pewnie jeszcze urósł ale i tak to nic nie dało.
 
To mimo ze nie peklo lekarz kolejny cykl znow przepisal zastrzyk? A ile razy mozna brac takie zastrzyki, ile cykli? Bo jak ja mam przyjmowac lamette na pecherzyki, to od razu zapytalam ile cykli mozna to brac.
 
Moze inny preparat niech przepisze... wiem ze clo do 3 cykli mozna chyba brac, ale nie jestem pewna
ja tylko raz przyjmowalam clo a teraz lemetta, moj lekarz twierdzi ze jest najskuteczniejsza ze wszystkich
 
reklama
taka opinie znalazlam na forum:
Ja teraz jak będę podchodzić do IUI to poprosze o lamette. Polecala mi ja znajoma, która właśnie zaszła na niej w ciąży, jak i kilka jej koleżanek. Ponoć na lamecie jest tylko jedno jajeczko, ale w pełni wartosciowe, i bardzo ładny progesteron po owulacji. Nie wiem jednak czy znajoma miała PCO. Myślę, że klinika leczenia nieplodnosci to dobru pomysl, maja mnostwo takich przypadków. Wiele dziewczyn z PCO zachodzi w ciążę.
 
Do góry