reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :)

reklama
Powiększamy rodzinę- ale mam obawy co do ostatniego zachowania mojego męża możecie mi doradzić o co chodzi? Mianowicie od 2 miesięcy nie mieliśmy zbliżenia, ale z drugiej strony mówi co chwile. że przydałby się braciszek dla Antosia
 
ja nie doradzę bo u nas maksymalna przerwa to 7 dni i zdarza się to baardzo sporadycznie...Może mąż ma jakieś problemy w pracy, stres itd? albo pracuje na nocne zmiany i wiecznie zmęczony...? Przyjdzie weekend to ładna bielizna, po ulubionym drinku z parasolką, do tego jakiś fajny film i jak nic nie będzie to dopiero zacznij się martwić :-D
 
Witajcie! Jestem Aleks i mam synka, który aktualnie ma 19 miesięcy. Bardzo chciałabym zajść w drugą ciążę. Starania rozpoczęłam w tym cyklu i dziś zrobiłam test, ale wyszedł negatywny. Ostatnie starania miały miejsce w niedzielę, a wcześniej w piątek i czwartek (19.03, 20.03.22.03. Przy czym wg kalendarzyka owulację miałam 22.03. Zrobiłam test czuły i nic. Dla pewności zrobię test jeszcze w dniu w którym powinnam dostać miesiączkę. W poprzednią ciążę zaszłam w pierwszym cyklu, więc i teraz chciałabym szybko zaskoczyć. Tym bardziej, że od października mam wrócić do pracy, więc wypadałoby być już w ciąży i zostać w domu :) Widzę, że Wam idzie całkiem nieźle. Poczytałam trochę Waszych historii :)

Pozdrawiam :)
 
Czemu tak ciężko zajść w drugą ciążę? A karmicie jeszcze piersią? Macie regularnie okres? U mnie póki co regularnie jest okres. Piersią już dawno nie karmię. Mam nadzieję, że wszystko mi się unormowało :-)
 
reklama
O kurcze! To mnie nie pocieszasz :-/ ja chciałabym zajść max do września, gdyż w drugiej połowie października muszę wrócić do pracy. No cóż. Może się uda... A jak nie to dalej będę próbować. Najwyżej wrócę do pracy na krótko i znowu będę w ciąży :-)
 
Do góry