reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
wrrr wkurzyłam się:wściekła/y:
zadzwoniła baba z zapytaniem o baleyage i ile ja biorę i na jakich farbach?
bo ona u fryzjera płaci 110zł i on pracuje na artego...
no to jej mówię, że 70zł i na farbach la strada scandic line
a co to za farba? bo ona nie zna...
ja jej, że to coś nowego, że wzięłam na próbę, żeby zobaczyć jak się na tym pracuje
ona aha a jak dużo ma pani doświadczenia??:szok:
no, że po szkole jestem
aha no to dziękuję...

i o co chodzi??? :eek: przecież gdybym nie wiedziała, co robię to bym się nie ogłaszała:baffled:


może to i niepopularne co powiem, ale po pierwsze jak sama piszesz ta pani po prostu ci podziękowała i nie powiedziała ci nic złego. ona cię nie zna, a ty jej mówisz, że robisz na farbach które tak na prawde dopiero testujesz, jesteś świeżo po szkole.... to nie jest podcięcie grzywki czy końcówek... też bym nie dała sobie zafarbowac włosów dziewczynie świeżo po szkole, której bym nie znała i ktorej pracy nikt nie nadzoruje, bez polecenia tak prosto z ogłoszenia...także dziewczyny zwyzywałyście te panią od babsztyli itp a tak na prawdę chyba sie troche zapędziłyście.
 
Jak narazie to przyszedł szwagr pochwalić się kolejnym kubkiem zrobionym i nowym pomysłem na robienie fotek i plotą trzy po 3

No czyli plotkują jak stare ciotki klotki :-D

ide zająć się sobą i utruć mężowi wieczór niech wie,ze ma zonę hyhy
Ael odczuwalny mchaałłł hyhy
Do jutra Lachonki :-)

No to dobrze, że odczuwalny był :p a mężowi trochę odpuść, już nie bądź taka!
Dobranoc :*

milego wieczorku!! starajacym zycze owocnej nocki !! :tak::-) ja lece do mojego M.

Ale wy się szybko zmywacie, dobranoc :*
 
Hej Dziewczyny,

Dołączam do Was, od od 19 sierpnia poczęłam starania o dzidziusia. Nie wiem jak będzie, bo to mój pierwszy miesiąc. Mam nadzieję że dobrze, nie pewnie się czuję, bo bolą mnie piersi jak dotknę zwłaszcza po boku, jakieś "małe krostki" powychodziły mi na sutkach... eh chociaż wcześniej też zbytnio nie uważaliśmy to nawet jak tak było to później przychodził okres i koniec...


Najgorsze jest to że mam temperature 36,8, słabo mi, nie mogę w ogole spac, coś mnie raz na czas zakuje gdzies w brzuchu a testy negatywne non stop. Chyba za szybko sprawdzam. Okres mam na 10.09. Ale jak kobieta tak marzy to nie moze sie doczekać, moze wymyslam.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje ze do szybkiego pozytywnego kontaktu. ;)

Dziekuje z góry za szczere przyjęcie do grona :)
 
Sil kochanie no więc puzzle napewno 60 i 120 el czy większe da radę na już nie wiem bo poszły plotkary do drugiego pokoju, poza tym jeszcze podkładki pod myszki, breloczki, kubeczki, poduszki i nadruki na tekstyliach.

Moudzik witaj i czuj się jak u siebie :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc Moudzik,
no to jedziemy na tym samym wózku. Ja ma termin @ na 12.09 i to jest teź nasza 2 rocznica ślubu, więc jakby był test pozytywny to byłby super prezent. Na obecną chwile nie ma żadnych objawów, ale to chyba za wcześnie;-)

Neciuszka to w razie czego można się do Ciebie uśmiechnąć z jakimś zamówieniem??:sorry: Czy nie robicie pojedyńczych zamówień??
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny,

Dołączam do Was, od od 19 sierpnia poczęłam starania o dzidziusia. Nie wiem jak będzie, bo to mój pierwszy miesiąc. Mam nadzieję że dobrze, nie pewnie się czuję, bo bolą mnie piersi jak dotknę zwłaszcza po boku, jakieś "małe krostki" powychodziły mi na sutkach... eh chociaż wcześniej też zbytnio nie uważaliśmy to nawet jak tak było to później przychodził okres i koniec...


Najgorsze jest to że mam temperature 36,8, słabo mi, nie mogę w ogole spac, coś mnie raz na czas zakuje gdzies w brzuchu a testy negatywne non stop. Chyba za szybko sprawdzam. Okres mam na 10.09. Ale jak kobieta tak marzy to nie moze sie doczekać, moze wymyslam.

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieje ze do szybkiego pozytywnego kontaktu. ;)

Dziekuje z góry za szczere przyjęcie do grona :)

Witam nową staraczkę i życzę szybkiego zafasolkowania :-)

Powiedz mi, jakie to testy owy czy ciążowe, bo ja ciążowe i na 10 września termin @ to zdecydowanie za szybko. Te objawy to równie dobrze mogą być zapowiedzią @. Objawy na fasolkę i @ są prawie takie same, co niestety czasem myli.
Pamiętaj by nigdy nie sprawdzać testem siebie ciążowym przed terminem @, bo będzie płacz, poczekaj do terminu albo 2-3 dni po. No i bez żadnej spiny bo na pewno się nie uda.


A gdzie moja Magenta!?! Gdzie Ty ciężarówko jesteś????
 
Moudzik, witaj, zdecydowanie za wcześni i na test i na objawy. Jak masz termin za 10 dni to żaden test nie wykryje ciąży.

Naciuszka, mnie to by takie na 500 minimum interesowały :p Ale ja potwór puzzlowy jestem
 
Zizi my głównie robimy pojedyńcze zamówienia od pewnego czasu wstawiam realizowane rzeczy na fb do galerii. Jutro będę robić jeszcze fotki dwóch rzeczy dziś zrobionych bo popołudniu mnie nie było. Strona www sie robi więc również niedługo będzie :)
 
reklama
może to i niepopularne co powiem, ale po pierwsze jak sama piszesz ta pani po prostu ci podziękowała i nie powiedziała ci nic złego. ona cię nie zna, a ty jej mówisz, że robisz na farbach które tak na prawde dopiero testujesz, jesteś świeżo po szkole.... to nie jest podcięcie grzywki czy końcówek... też bym nie dała sobie zafarbowac włosów dziewczynie świeżo po szkole, której bym nie znała i ktorej pracy nikt nie nadzoruje, bez polecenia tak prosto z ogłoszenia...także dziewczyny zwyzywałyście te panią od babsztyli itp a tak na prawdę chyba sie troche zapędziłyście.

tak jak już powiedziałam, nie ogłaszałabym się gdybym nie potrafiła i nie wiedziała, co robię... a skądś klientów zdobyć trzeba...
właśnie bardziej bałabym się robić coś nożyczkami przy włosach bo farbę zawsze można zmienić i wierz mi nie jest to taka tragedia jak czekanie przez miesiąc dwa aż włosy odrosną...
to tyle odnośnie tego tematu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry