reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

donia sliczniusia ;-) niestesty tu nie dodam zdjecia zadnego bo jestem u babci a tu transfer taki ze do jutra by mi wgrywalo zdjecie...

kochaniutkie mam pytanko bo ja blondi i zamiast kupic sama witamine d kupilam sama K i co ja mam zrobic kupic nastepne opakowanie czy moze niunia zuzyc??bo jak nie to moze ktos chce kilka tylko brakuje bo zanim sie skaplam to juz otworzylam opakowanie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka ani ja ani mąż do małych nie należymy to i Amelcia nas goni :)

Lilly u nas w porzadku ale czas leci jak szalony i być może za 2 miesiące będę musiała wracac do Polski, Wczoraj przeglądałam żłobki i ryczałam jak głupia. Jak ja będę mogła zostawić moją mała beksę kochaną w obcych rękach??? Nie wyobrażam sobie, rozważamy jeszcze wychowawczy do stycznia, wtedy Amelcia będzie już mobilna i łatwiej będzie ją zostawić (tak się pocieszam) :)
 
Donia mąż szczupły się wydawał, a i ty szczupła jesteś :-p Mój mąż wazy ponad 100kg i mierzy 190 wzrostu... a też nie mała bo mam prawie 170.... Konradek jest "wysoki" ale szczupły :-p


Oj ja na pewno zostaje z małym w domu choć do roku czasu.... serce by mi pękło jakbym miała go oddać obcym :zawstydzona/y:


Mijenka zazdraszczam... ale tak pozytywnie! Ja jeszcze ani razu nie byłam z mężem na takim wypadzie. :-p
 
Ostatnia edycja:
Atan ale Twoja Amelcia drobniutka i nóżeczki ma takie chudziutkie a najlepiej to widać na zdjęciach z tatą, taaaaka wielka różnica. Słodki szkrabek i juz się przewraca? spryciula. Moja ma za cięzki tyłek żeby się przewracać choc baaardzo już chce :tak:
A powiedz mi kochana coś Ty tam do łóżeczka nakładła??? Pięknie i przytulnie ale za to jak niebezpiecznie


A co Wit. D to niestety musisz dokupić bo to bardzo ważne, żeby ją suplementować, a K daje się jak dziecko tylko na cycu bo w mleku modyfikowanym już jest

Fifka ja szczupła??? ja mam 172, mąż ze 185 i on rzeczywiście jest wysportowany. A Amelcia zrzuci jak zacznie chodzić, ale już wyszła poza krzywą z wagą. Mamy zalecenia od pediatry żeby jadła mleczko 2x dziennie, raz warzywka do woli i raz owoce do woli, ale to prawie niewykonanle u mojego żarłoczka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Donia no jaka ona jest piękna!!! nie mogę się napatrzeć :D a tak kiteczka!!!! oszalałam po prostu!!!:-) i wcale nie widać po niej że jest jakaś większa niż przeciętnie! Julia dwa tygodnie temu na szczepieniach zaważyła 9300 i miała 75 cm... a że ostatnio przystopowała z przybieraniem na wadze i to bardzo, to podejrzewam, że nie wiele się od tej pory zmieniło, no może z 9500 najwyżej waży... a ile Twoja Amelcia?
a z tym wyjazdem do Polski to poważna zmiana!!! całą rodzinką byście wracali? mąż też? a co do żłobków i zostawienia Amelci to współczuję, domyślam się jakie to musi być trudne dla matki!
A z tą przeprowadzką to może i dobrze :-p będziesz miała bliżej na zlot :-p

Mijenka
witaj :happy: ano już gdzieś kiedyś mi się tutaj otarło, że jesteś ze Szcz :) ja od urodzenia i w chwili obecnej mieszkam w Policach, ale pare lat mieszkałam z rodzicami na Bukowiu przy Szosie Polskiej :) teraz też tam jestem często bo mieszka tam moja mama :) a Ty skąd jesteś? :)

Fifka
to super, że jednak jedziecie :) dotlenicie się, wypoczniecie :) pozazdrościć!! :) a nawet jak będzie deszczyk padał to zawsze w tej altance posiedzieć można :) od deszczu jeszcze nikomu nigdy krzywda się nie stała ;-)
 
donia sliczniusia ;-) niestesty tu nie dodam zdjecia zadnego bo jestem u babci a tu transfer taki ze do jutra by mi wgrywalo zdjecie...

kochaniutkie mam pytanko bo ja blondi i zamiast kupic sama witamine d kupilam sama K i co ja mam zrobic kupic nastepne opakowanie czy moze niunia zuzyc??bo jak nie to moze ktos chce kilka tylko brakuje bo zanim sie skaplam to juz otworzylam opakowanie

Witaminę K podaję się tylko do końca 3 miesiąca...
Ty wiesz gdzie mieszkam więc teraz możesz coś wybrać w Zabrzu ;-) tylko żebym dojechała :-p i żebyś Ty czas miała :-)

A więc dam Ci znać na dniach na PW bo teraz egzaminy mnie torturuję i praca licencjacka... miło będzie się spotkać :* Najwygodniej będzie na pewno spotkać się gdzieś w centrum bo na to moje zadupie możesz nie trafić :-D

Natkusia fajna ta porodówka!! :-) a jaka śliczna biała kołyseczka na tej jednej sali, śliczności :tak: jak się jeszcze to wszytsko zgra z fajnym personelem to nic tylko rodzić!:happy:

IWASEK masz rację, że kiedyś było inaczej... mimo, że nie zawsze się odzywałam to jednak cały czas tu z Wami byłam i Was czytałam... no... ale kiedyś to było kiedyś i miejmy nadzieję, że ta fajna atmosfera powróci na wątek! :tak:

lamiav a na jakim mleku teraz jesteście? no i to już 4 mleko?? ojoj.... ja słyszałam, że nie powinno się tak często zmieniać MM... A jakie już przerabialiście?
A co do siatek centylowych to ja nawet tego nie sprawdzam, moja Jula to kluseczka i boję się, że się okaże że i w wadze i we wzroście wyjdzie poza skalę :-p

Miliaa ja z całych sił będę kciuki zaciskać &&&&&&&&&&&& :tak: będzie dobrze! nie ma innej opcji! :-)

Magdalena
jak tam Bartuś? :)

Fifka
i jak jutro na rybki jedziecie? czy rezygnujecie z powodu pogody?

Doniu
a co u Was? coś się dawno nie odzywałaś... jak się miewa piękna Amelcia?:blink:

Dziękuję, że pytasz... teraz przystopował troszkę w wagą!! odkładamy szczepienie już od 3 tygodni bo okropnie charczy... byliśmy już 3 razy u pediatry ale twierdzi, że oskrzela i gardełko czyste i że powodem jest duża ilość sliny, która się zbiera i nie nadąża spływać... kazała podawać Deflagaminium i Calcium i jest już troszkę lepiej... poza tym pięknie ząbkuje bez marudzenia i siedzi już sam ale pochylony do przodu bo podpiera się rączkami :-p za to dużo bardziej interesuje go wstawanie...

Lilly a ile Julcia waży i mierzy? Bo moją Amelkę to będzie trudno pobić.

AAA i niepytana wrzucam fotki :-)

Zobacz załącznik 476507Zobacz załącznik 476508

Śliczniusia!!! :*:*:* Bartuś waży tyle co Amelka :-)
 

Mijenka
witaj :happy: ano już gdzieś kiedyś mi się tutaj otarło, że jesteś ze Szcz :) ja od urodzenia i w chwili obecnej mieszkam w Policach, ale pare lat mieszkałam z rodzicami na Bukowiu przy Szosie Polskiej :) teraz też tam jestem często bo mieszka tam moja mama :) a Ty skąd jesteś? :)


to w sumie niedaleko mojego taty bo on znowu mieszka na Pokoju;-)
a ja mieszkam koło Tobruku:-D
 
donia to tak tylko na chwile ja polozylismy na poduuszce i tam jest je kolderka na calym lozeczku rozlozona ;-)niunia od niepamietam jakosv na boki przewraca i na brzuch umie niecaly miesiac i umie pelzac tzn odpychac sie nogami i robi mostek tyylkoglowa zostaje bo zaciezka ale na odbicie trzyma co raz mocniej ;-)
 
Atanku co do tej wit K jeszcze to zapytaj którejś z dziewczyn czy nie chce kupić choć za połowę ceny bo wiem, że ona droga jest więc szkoda by było żeby się zmarnowała. A tak Ty coś z tego będziesz miała i inna dziewczyna skorzysta bo kupi po dobrej cenie...
 
reklama
Lilly mamy wracać na razie we dwie, mąż jeszcze parę miesięcy musiał by zostać :-( nie wyobrażam sobie tego...., boszsz żebym znalazla dobrą robotę w Belgii plissss. A Ty do kiedy możesz zostać z Julcią?
A Amelka waży 8800 :szok: ale po niej nie widać, chyba w głowę jej idzie :tak:

Atan to Amelka super fizycznie się rozwija!
 
Do góry