reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael jaki ten Twój synuś już duży... pamiętaj jak był taki malutki... niedługo już będzie miał roczek... :szok:

Aj nawet nie mów, jak on rośnie to szok :-) Ostatnio oglądaliśmy filmy i zdjęcia to szok jaki Wiktor kiedyś mały był :-)


Ael jak znajde taki to wstawie linka bo nie chce mi sie zakladac i foty robic

Leniu :p nie chce Ci się zakładać kiecki i nam pokazać torebko :p


Ael...hahaha...moze juz sie odzywaja potrzeby seksualne:sorry:?


A czort wie! Jak byliśmy u moich rodziców na weekend, młody ganiał bez pampersa, poskładałam wózek, posadziłam a ten zaczął się swoim pisiorkiem bawić!
Przyciskał siusiorka do siedzenia i ciągnął, a wszyscy lali z młodego. Ten tylko na nas popatrzył dziwnie o co kaman i wrócił do zabawy haha :-D


wszystko ladnie pieknie na szczepieniu 5920 g na ich wadze na mojej 6100g a jak zasnela to juz 2 razy z placzem sie obudzila,,,,
sun taka godzina


Ważne, że przybiera. Co lekarz mówił na wagę małej?


Witaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, wiem wszyscy za mną tęsknili ogromnie więc jestem już!!!! :-D

Tak napraawdę dopiero od dzisiaj odpoczywam ;-D wróciliśmy wczoraj ale wczoraj jeszcze pranie i rozpakowywanie więc trochę zamieszania było!
Poza tym tydzień urlopu spedziłam na opiekowaniu się Bartkiem! To jasne! Ale w domu mam przynajmniej leżaczek, w którym Bartuś pięknie zajmuje się sobą a tam cał dzeiń na rękach!! :szok: Mąż z kuzynem pomagali dziadkowi remontować dach a ja z żoną tego kuzyna z dzieciakami, szykowanie śniadań i kolacji no i oczywiście gotowanie obiadów, potem sprzątanie, zmywanie więc gorzej niż w domu! :-p

Nadrabiać niestety nie nadrabiałam bo nie jestem w stanie... chyba mnie rozumiecie... ?:zawstydzona/y: co prawda w między czasie trwania mojego cudnego urlopu podczytywałam Was na telefonie ale nic nie pamiętam...v :zawstydzona/y: a więc czy są jakieś ważne informacje z ostatniego tygodnia??

U mnie z nowości tylko tyle, że Bartuś zaczyna raczkować i wyszła nam kolejna górna dwójka.


Witam kobieto :-)
 
reklama
Atan...dzielna ta nasza corcia! ucaluj ja :*
A czort wie! Jak byliśmy u moich rodziców na weekend, młody ganiał bez pampersa, poskładałam wózek, posadziłam a ten zaczął się swoim pisiorkiem bawić!
Przyciskał siusiorka do siedzenia i ciągnął, a wszyscy lali z młodego. Ten tylko na nas popatrzył dziwnie o co kaman i wrócił do zabawy haha :-D
tak to jest kochana, ze czas najwyzszy, zeby maly zainteresowal sie troche tym tematem...i mimo, ze czasem mamy sa tym przerazone, to on juz odczuwa przyjemnosc z dotykania swoich narzadow...
tak w ogole w ramach ciekawostki dzieci jak sa jeszcze w brzuszku czasem sie masturbuja...takze to normalne:tak:
bosh, zebyscie tylko nie pomyslaly, ze ja jaki pedofil jestem:laugh2: po prostu taka specjalizacja:sorry:

Magdalena...witaj! jak widzisz zmiany na forum, nawet ja powrocilam! dobrze, ze jestes:* dawaj zdjecia Bartusia!
 
Kurcze nastawiłam się na fryzjera jutro, a tu mi mama zachorowała i powstał brak opiekunki do dziecka. Zgodziła się zostać z małą moja babcia (75lat) ale mam dylemat czy ją obarczać tym moim małym Szatankiem :-( w końcu to jakieś 3h
 
Atan ojej jaką masz kruszyneczkę:) zazdraszczam:) bo moja to kawałek babki już...i jak jej się foszki włączą to mi ręce odpadają od noszenia i z łezką w oku przypominam sobie jak połowę tego co teraz ważyła i mniej...
I buziaki dla niej zawsze mi tak żal maluszków po szczepieniach...
Fasola ja tam bym oddała:) jakoś te 3 godziny we dwie sobie radę dadzą;)
Fifka współczuję marudnego synka i łączę się w bólu - bo moja też ostatnio daje w kość, choć dziś dużo płaczu było ale i też duzo spania więc nie narzekam...:)
Jak tak mi stęka i kwęka bez powodu albo z powodem tylko dla mnie nie zrozumiałym, to się pukam w głowę, że o drugim myślę:)
Magdalena a kiedy wracasz do pracy? mi się po nocach już powroty śnią....brrr
 
Milia zdjęcia obiecuję, że dam ale jutro! :-p mam takiego lenia, że nie chce mi się nawet wstawać po aparat :-p

Fifka no niby tak ale jeszcze w tym wolny czas, który mi został muszę poświęcić na dokończenie pracy licencjackiej... :baffled: więc jeszcze bardziej mnie to dołuje... ale jeszcze się zastanawiam nad 1/2 etatu...

Paluszek 01.09 :/ zawsze to była najgorsza data do póki nie skończyłam szkoły! No hororr powrócił :-p
P.S. śliczna z Ciebie kobitka ;-) dziś dopiero widziałam na FB
 
Ja powinnam wrócić13 sierpnia, narazie wzięłam dodatkowo 10 dni wolnego, później strzelę sobie jakieś L4, tylko jeszcze nie wiem na co zachoruję i chcę wykorzystać całe 60 dni zasiłku opiekuńczego na dziecko zdrowe czy jak to się tam nazywa i chce dobimbać najlepiej do końca roku.

hyhyhy ale krótkie zdanie napisałam :-)
 
reklama
Hej dziewczyny :) Przygarniecie mnie ? Ja z mężem staramy się jakiś czas o dzidziusia.....I właśnie dziś zdołowałam się po raz kolejny :( Nie mogę już patrzeć na testy który wskazują 1 kreskę :(
 
Do góry