reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzień dobry:)

Fifka co do rzeczy kupowanych w ciąży zgadzam się w 100% kupiłam sporo rzeczy których prawie lub w ogóle nie używałam, ale dokładnie...radość z oglądania, wybierania układania bezcenna.
Co do aspiratorów ja mam marimier - działa tak samo jak frida tylko nie trzeba dokupywać filtrów...poza tym mała ma prawie 6 miesięcy i ani razu nie używałam:) U nas wystarczy gruszka i kawałek papieru:) ale mała nie miała jeszcze kataru....
Sun trzymam za Ciebie kciuki, za twoje zdrowie i za dwie kreski na teście - oby były jak najszybciej!!!
 
reklama
Sleep!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lam, Miq, dołączam do antydotykowców, choć niedługo nie będzie dla nas telefonów...

Nicola, miałam właśnie o Ciebie pytać...

Necia, dlatego mój ma przypomnienie w telefonie ;) i jeszcze mu kupiłam, znaczy zrobiłam i zamówiłam kalendarz personalizowany i tam jest jak byk wszystko :)

Też posiadam gruszkę do nosa i jestem zadowolona, ale mała kataru nie miała. Mój mały Zbój wczoraj sam usiadł w łóżeczku, nie nadążam za nią....
 
heh sil tylko u nas kalendarz nie przejdzie bo on nie ma kiedy go używać w sumie, przy gilotynie albo kolbusie nie nada muszę chyba w tel mu poustawiać ;) gruszkę również posiadam i to taką z mikro końcówką bo inaczej się nie dało, na szczęście kataru nie miała jeszcze. Jakież to twe dziecię zaskakujące ostatnio ;) zdolniacha mała :-)
 
sil : twoja mała ostatnio cie zaskakuje, ale to fajne pieknie się rozwija :-), kochane są nasze maluszki, a obserwowanie tego jakie przemiany w nich zachodzą to sama radość.
Moja niby też kataru jako tako nie ma, ale coś jej w nosie siedzi i nie moge tego za cholere niczym usunąć wiec pomyslałam o tej fridzie
 
Silmiriel co tam chciałas wiedziec? u mnie bez zmian jak wczesniej juz na[isalam ide do lekaza 27 do przychodni niepłodnosci o konkretne badania
 
co żona?!!!!!!!!!!!!!

necia: no przestań! jeszcze ktoś pomyśli że ja chce was tu wybić wszystkie! tylko się dławią i dławią..;)

ja też mówiłam że frida bleee i gruszka. kupiłam, ale jak mały miał sapkę to momentalnie poleciałam o apteki po fridę i wciągałam aż miło... nie jest lekko być mamą;P
 
Rozumiem, że tym hipciem to odstraszasz kandydatów do swoich wdzięków??

Nicola, tak po prostu zastanawiałam się, gdzie Cię wsiąkło
 
reklama
Do góry