reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
My mieliśmy mały telewizorek w naszym pokoiku (w domu rodziców), więc na czas przytulanek włączaliśmy coś, najlepiej gdzie się dużo śmiali i klaskali :)

A ja dziś na wykresie z wyrzutami sumienia wpisałam temperaturę. Bo już godzinę przed budzikiem parę razy się przebudzałam, ale próbowałam to zignorować. A jak już zadzwonił, to dopiero wtedy zmierzyłam tempkę. A tak bardzo chciałam mieć ten skok temperatury na wykresie... że nie miałam serca oznaczyć ten wynik jako zaburzony :/
I ogólnie mam dziś jakiś smutny humor i odczucie, że życie jest bardzo dziwne :/

edit:
i anegdota o ograniczonym umyśle:
czytam dziś poradę dnia na ovufrendzie
"Sprawdź czy plemnki w których przechowujesz żywność i wodę...."
c
o
:szok:?????? czytam jeszcze raz....
"Sprawdź czy pojemniki w których przechowujesz żywność i wodę..."
 
Ostatnia edycja:
hej piękne! wróciłam od lekarza, mam zapalenie oskrzeli (które może przejść w zapalenie płuc bo u mnie to wszystko jest możliwe), antybiotyk i L4 do końca tygodnia.

dostałam też lek na alergię (bo od dłuższego czasu mam katar) o nazwie Aerius. Czytałam ulotkę i nie należy go brać w ciąży, tyle, że ja dopiero planuję ciążę. Hmm, jak myślicie brać go i jak wyjdą mi II krechy to natychmiast odstawić, dobry pomysł?

we wrześniu dostałam Ismigen (szczepionka doustna) na podniesienie odporności bo ciągle choruję (gardło, krtań, oskrzela itd) i teraz żałuję, że go nie zaczęłam brać we wrześniu. Tego leku absolutnie nie należy brać jak się jest w ciąży lub podejrzewa się ciążę, a akurat we wrześniu podjeliśmy decyzję, że zaczynamy się starać więc postanowiłam nie brać tego leku (bo trzeba go brać przez 3 miesiące i stwierdziliśmy, że nie będziemy odkładać staranek do grudnia) Gdybym wiedziała, że i tak nie uda mi się zajść do grudnia to spokojnie mogłam sobie brać ten Ismigen to przynajmniej bym nie chorowała a tak od września mam już 3 antybiotyk :baffled:

zmykam do łóżka, dużooo zdrówka Wam życzę, buziaki!!!!!
 
Sat była w Polandii, jutro może się pojawi :)

No to u mnie zaskoczenia nie ma - @ właśnie przyszła. Mamy nowy cykl - trzeba działać :)
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieję, że niebawem na teście ciążowym ujrzę takie piękne dwie kreski jakie dziś ujrzałam na teście owulacyjnym :-) Testowa krecha grubiutka i wyraźna:-) Wiem, że się chwalę na kilku wątkach, ale naprawdę się cieszę :-)
 
reklama
ale jaja dziewczyny!!! mam dwie równe krechy na teście owu!!!!!

albo mi coś padło na oczy od tej gorączki, albo moje jajniki zaczęły pracować!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry