reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Anila gratuluje spokojnej i dobrze rozwijającej sie Niuni! Piękna jest!

Izuniu halo!!!!!!!!!!!!!!!

Fuma chociaz nie mozesz narzekac ze mąż nie dba o urozmaicenie w sypialni :)

Myszko co u Ciebie?

A my wróciliśmy z kina i niestety ( choć nie było tragedii) przekonałam sie ze na polskie filmy do kina to ja już nie pójdę! Byliśmy na "oszukane" i były fajne wzruszajace sceny (dokładnie dwie), historia ujmujaca, fajni aktorzy ale montaż tych scen wola o pomstę do nieba! Czasami zastanawiałam sie co autor miał na myśli! Generalnie przesłanie filmu jest takie: jeżeli zdarzy sie taka fatalna pomyłka to lepiej o niej niewiedzieć :/....
 
reklama
iza Ty nas znowu trzymasz w niepewności !

wikama chciałam iść na ten film z M, ale on mówi, że na polski film nie idzie, bo szkoda kasy-i z tego, co piszesz, to ma rację :/
 
ajajjjj jesteeem :-) usg super, dzidzia zdrowiutka, wszystko w normie :-) ale coś duży chłop nam rośnie, większość pomiarów na 33 tydzien wyszla :-p średnio z usg wiek dziecka na równiutki 31t0d więc termin porodu 23 lipiec :-p mały waży 1560 gram już
rozstrzałami się nie przejmuję, bo to zależy jak złapie i zmierzy, ale nic nie mówiła więc chyba mieści się w normach :) nóżki chyba ma krótkie bo kość udowa wyszła na 28t1d, główka większa, brzuszek też :-p ale dalej nie wiem ile ma szyjka, bo pani przez brzuch nie mogła zmierzyć..
i aż sobie tzn małemu leżaczek bujaczek kupiliśmy :-)

Dziękuje za kciuki!!!!! :*

Martus i fajnie tak widzieć cooooo? i w dodatku, że udało Ci się nagrać, u mnie jak próbuję to wtedy nagle się uspokaja :-p

Fuma haha widocznie go komary rozpraszaja :-p kciuki za staranka &&&&&
 
Izka- wspaniałe wieści :) fajnie się wraca z takich wizyt...

A ja małej powiedziałam 'kop albo nie będzie kolacji'.. no i zaczęła kopać:-p:laugh2:. Najchętniej jednak kopie po nutelli;-)
 
Hej dziewczynki,
zaczelam dzisiaj rano pisac posta do was ale moja siostra zrobila nam niespodzianke i przyjechali z Polski na odwiedziny do niedzieli.No i niestety moj chrzesniak 2 i pol roku urzadzil nam taki terror dzisiaj wieczorem ze masakra.Niechcial usnac,chcial do domu.Niejest nauczony zeby poza domem spac i wyszlo totalna masakra.naprawde pierwsza raz moge powiedziec ze jestem wykonczona psychicznie przez mojego chrzesniaka.Nasza kruszyna nie sprawia wogole problemow ale moj chrzesniak darl sie chocby go ze skory obdzierali i przez to mala az zrobila sie niespokojna
Martoocha super ze czujesz ruchy,to najwspanialsze rzecz i super imiona wybraliscie.Stella tez mi sie bardzo podoba
Gatto mialam zapytac jak Gattinka przezyla pierwsze szczepienia bo ja ide na Rota wirus za tydzien.A jak wogole rozmawiacie z mala.Bo u nas lekarz sie pytal jak bedziemy rozmawiac i chcemy bardzo zeby umiala po Polsku ale i po niemiecku podstawy bo reszte sie nauczy jak pojdzie do przedszkola.Zdecydowalismy ze ja bede rozmawiac ppo niemiecku z Emily a M z nia po polsku
Izka super wiadomosci.Gratuluje wizyty
Wikama super ze Wiki ma sie dobrze i nie teskni bo tak i tobie by bylo ciezko i bys sie stresowala chociaz napewno i tak sie stresujesz
Marcela super ze rodzicom zescie powiedzieli,ciesza sie napewno razem z wami
 
Izuniu gratuluje! Cudne wieści!

Karo kurcze masakra z chrzesniakiem! Pewnie młody zdziwiony, że wszyscy nie tylko na niego zwracają uwagę! Doznał szoku i stad pewnie takie zachowanie! Z moim chrześniakiem było podobnie!!!

Rozmawiałam z Wiki i już nie mówiła, że nie tęskni :(! Jeszcze tylko trzy dni...
 
cześć dziewczyny!!!
Nie było mnie tu dawnooooo..... ale jeśli pamiętacie to ja przejełam brzuszek po Myszce :) No i wpadłam do Was pochwalić się (zwłaszcza Myszce!!!!)

Byłam dziś na USG, wg. USG 8 tc i 2 d, wg miesiączki 8 tc i 2 d :D
Maluszek ma 1,77 cm :D
Słyszałam bicie serca - popłakałam się.... mąż też..... tętno 174
Poniżej najpiękniejsze (jak dla mnie zdjęcie), nie jest może najlepsze, bo na monitorku było dokładnie widać rączki, nóżki....

Zobacz załącznik 560041

Muszę nadrobić co u Was słychać i częściej tu zaglądać :)
Bałam się po prostu.
Dziś mi gin powiedziała, że rokuje dobrze :)
17 czerwca zapisałam się na prenatalne: USG+bHCG+ test PAPA - tak na wszelki wypadek. I dopiero po tym badaniu ogłoszę ciążę całemu światu - na razie nikt nie wie....
 
Michalina to cudnie! Prześliczna focia Twojego Maluszka! Wszystko będzie dobrze i niedługo podzielisz sie wspaniałymi wiesciami z całym światem! A do Nas zagladaj codziennie! Dużo sie dzieje! :*


dziewczyny moja bratowa ma badanie HSG! Miała któraś badanie drożności jajowodów tą metodą? Czytałam rożne opinie na temat tego badania i troszkę sie o nią martwię!
 
czesc laski :-)


Michalina pieknosci <3 my z eMem w pokoju malego zamiescimy wszystkie jego fociaki z usg pokolei ;-) jak sie rozwijal.
Zycze nudnej ciazy :-) i pokaznego brzusia ;-) bo moj taki byl:-D


Wikama my dobrze, Paul przyswoil sobie mlesio kolki sie skonczyly, kupale robi 2 na dobe czasem 3... wiec jest ok. Nie podajemy mu juz zadnych sabow, lefaxow itp. nie ma potrzeby :-).
Usmiecha sie juz swiadomie zaczyna gaworzyc najczesciej do spiacego ojca i "swojego" punktu na scianie :-D. Znalazl sobie jakis punkt na scianie nad naszym lozkiem i od poczatku sie w niego wpatruje (za cholere my tam nic nie widzimy;-)) no a teraz smieje sie do niego i gada :-D. "Cudna karuzela" i maskotki... jakos go nie interesuja, za to kot, okna i wszystko co za nimi bardzo ;-). Lubi tez osiolka z pozytywka (ta sama ktora go budzilam zeby sie ruszyl w brzuchu).

Lece bo ssak sie przebudzil :*
sciskamy mocno i buziaki dla wszystkich ciotkow:*
 
reklama
Izka wspaniale wiesci!!!

Myszka fajnie, ze sie usystematyzowalo, a na fajna karuzele Paul ma jeszcze czas, ja widze, ze dopiero teraz Cristi kuma cokolwiek z niej :happy2:

Karo ja mowie do niej duzo, czytam jej i to w obu jezykach. Jak mi zawieje. Czasem jej nawet robie mix....w jednym zdaniu 2 jezyki:-D bo sa niektore wyrazy po wlosku, ktore nie maja odpowiednika polskiego. Moj maz wlasciwie tylko po wlosku oprocz: idziemy, maruda i takie tam:-)

Michalina gratuluje!!!
 
Do góry