reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewcik jaki napis na koszulce? bo jak się kliknie w linka to jest odnośnik tylko do głównej strony, przynajmniej u mnie tak wyskakuje :-p ja kiedyś zamówiłam mężowemu taką images.jpeg ale tak leży w szafie, leży i nawet o niej zapomniałam.. a kiedys się na niego wydarłam, że nic nie wie, że wszystko ja musze decydować, on w pewnym momencie wyszedł z pokoju co mnie jeszcze bardziej wnerwiło, wraca ubrany w tą koszulkę i mówi PATRZ :-p haha uwierzcie złość mi przeszła :-)

a imię hmmm odwieczny problem :-p mi się wydawało, że dla dziewczynki byłoby mi łatwiej wybrać, ale chyba mi się tylko wydawało :-) te co napisałaś bardzo ładme, mi się też Kaja z takich krótkich podoba :)
 

Załączniki

  • images.jpeg
    images.jpeg
    4,9 KB · Wyświetleń: 14
reklama
Izuś dziękuje! Moze tez stworze takie arcydzieło! Z tym ze nie ma farb a chodzić i kupować to już nie mam siły :/!

Ewcik imiona śliczne! Tylko mi sie zawsze wydawało ze jak krótkie nazwisko to długie imię :/! No ale szczerze powiedziawszy to dla mnie nie ma to znaczenia jakie dlugie jedt nazwisko, imię musi Ci sie podobać i tyle! Jak ja wybierałam to nie byłam długo pewna ale usiadłam sobie z kalendarzem imion i jak czytałam to przy imieniu Liliana ciepło zrobiło mi na serduszku i stwierdziłam ze to właśnie to imię! Tez tak bedziesz miała jak nie przy czytaniu imion to gdy zobaczysz córeczkę! Wiec bez nacisku! Termin mam na 04.07 :)! Zostały mi równo 3 tygodnie :)!

Zapominajko nasze Staraczki ostatnio rozgladaly sie za bocianami i zobaczyły całe rodzinki :):):)!
 
izka z napisem " p*dolę, nie robię ":-D

zapo mojemu M też najbardziej Pola, choć mam wrażenie, że ostatnio coraz bardziej popularne.. Marcelek za to chodzi i mówi, ze dzidzia będzie Igusia hehe
 
Ewcik Pola bardzo ladnie imie
Izka jakie super literki,naprawde super pomysl.My mamy na drzwiach ale dostalismy je od znajomych jako prezent
Myszka super ze z mieszkankiem sie udalo.A bylas jeszcze na tym U4 i tej szczepionce?
Wikama 04.07 juz niedlugo_Od znajomego dziewczyna ma jutro cesarke bo maly sie nie odwrocil.Czekamy juz z niecierpliwoscia

Emily dzisiaj dwa miesiace.Jak ten czas leci.Z tej okazji byla u nas dzisiaj ostatni raz polozna.Mala wazy 5200g,nastepne wazenie bedzie dopiero na U4(bilansie) w sierpniu.Fajny byl ten czas z polozna.Za miesiac dokladnie bedziemy miec chrzciny.Juz sie ciesze na urlopik u mamy
 
czesc kochane :)
wczoraj pierwszy raz doświadczyłam 'ciążowych nastrojów'.. ryczałam, dąsałam się i smuciłam i MARTWIŁAM cały dzień.. praktycznie bez powodu.. fakt malutka b.mało się ruszała-ale na dopplerze jej słuchałam (dziś już pięknie się rusza:tak:).
Dzisiaj czuję się super! trochę mnie głowa boli- więc na jutro wzięłam sobie urlop.
Chciałam Wam pokazać koszulkę, którą najchętniej nosiłabym NON STOP!
1.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 23
cześć

Martoocha- koszulka bombowa:-D:-D:-D. Uśmiałam się.

Hihi, dziewczyny, przed chwilą do nas zadzwonił telefon,Mój odebrał a tam jakaś miła pani chciała go zaprosić na badania diagnozujące prostatę.Żebyście widziały jego minę.Bardzo się zdziwił i zapytał " a skąd pani wie,że coś u mnie nie tak z prostatą"? Pani powiedziała ,ze to się okaże po badaniu.
Kobieta pewnie do wszystkich dzwoni a Mój przez chwilę myślał ,ze specjalnie go namierzyli.:-D:-D:-D:-D.Jeszcze ją przekonywał ,że u niego wszystko działa.

Ewcik -ładne te imiona ,które podałaś/ Mi się chyba najbardziej podoba Iga.

Zapominajko- nie wiem jak inne staraczki ale ja działam.A w przerwach od Działań, korzystam z pogody.
 
Fuma ale sie uśmiałam :)! Mężczyźni wszystko od razu biorą do siebie! Już sobie wyobraziłam minę mojego męża!

Zapo, Karo czas leci bardzo szybko! Jak szalony :)! Już nie mogę sie Lilianki doczekać!

Ewcik dobry tekst ma ta koszulka ! Ja tez taką sobie sprawie!

Martoocha tez mam alergie na ręce wedrujace na mój brzuch i na tekst: pokaz brzuszek! Grrr.... Mam ochotę wtedy powiedzieć: a Ty co mi pokażesz? Bo ja najchętniej popatrzylabym na .... ;)!

Ona to ma co u Was?

Ja jutro wizytuje! Poproszę o kciukasy!
 
reklama
Do góry