reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Wikama kciuuuuuuuki &&&&&&

już po śniadanku, mąż w pracy, sąsiad od rana napierdziela jakąś piłą i coś tnie więc spać nie mogłam..
chyba się zbiorę i przejadę się na miasto i po jakieś świeże kwiaty na grób taty, później obiad i dzień zleci..
 
reklama
niech leci szyko:-p- i potem powoli jak już maluchy się urodzą;-).
Ja na dziś wzięłam urlop i zamierzam się oszczędzać, z resztą w tym miesiącu z kasą krucho (czemu zawsze w czerwcu jest tyle urodzin i imienin:confused:)- więc brak motywacji na wyjście:-p
Pewnie troszkę się poopalam na balkonie i poczytam książę.
Od wczoraj mamy nową telewizję i internet Vectra- super sprawa..ponad 30 kanałów HD- przydadzą się jak już pójdę na zwolnienie..

Pola bardzo fajne imie i wciąż nie w pierwszej 10 najbardziej popularnych (ja tych unikam jak ognia-mimo że niektóre BARDZO mi się podobają, np: Zofia): Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki
U nas rodzicom spodobała się Stella i już 'przyjęła' się. Pasuje też bardzo do nazwiska, co może być ważne jak mała postanowi zostać projektantką mody, lub sławną pisarką;-)
A! pobilam dziś życiowy rekord na wadze.. 65,2:-D .

Wikama, co planujesz jeszcze zrobić przed porodem? masz jakąś listę?
 
Ostatnia edycja:
hej kochane, byłam dziś rano na badaniach, krew +mocz.. we wtorek mam wizytę. Kurczę, powiem Wam, ze znowu zaczynam sobie wkręcać głupie myśli.. jednak to piętno poronienia chyba na zawsze we mnie pozostanie.. chcę już sierpień i dzidzię przy sobie, bo zwariuję.. nie chcę się już bać..

niech leci szyko:-p- i potem powoli jak już maluchy się urodzą;-).
Ja na dziś wzięłam urlop i zamierzam się oszczędzać, z resztą w tym miesiącu z kasą krucho (czemu zawsze w czerwcu jest tyle urodzin i imienin:confused:)- więc brak motywacji na wyjście:-p
Pewnie troszkę się poopalam na balkonie i poczytam książę.
Od wczoraj mamy nową telewizję i internet Vectra- super sprawa..ponad 30 kanałów HD- przydadzą się jak już pójdę na zwolnienie..

Pola bardzo fajne imie i wciąż nie w pierwszej 10 najbardziej popularnych (ja tych unikam jak ognia-mimo że niektóre BARDZO mi się podobają, np: Zofia): Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki
U nas rodzicom spodobała się Stella i już 'przyjęła' się. Pasuje też bardzo do nazwiska, co może być ważne jak mała postanowi zostać projektantką mody, lub sławną pisarką;-)
A! pobilam dziś życiowy rekord na wadze.. 65,2:-D .

Wikama, co planujesz jeszcze zrobić przed porodem? masz jakąś listę?

kochana, święta racja.. teraz czas się dłuży, już chcemy tulić maluchy, a potem ani się obejrzymy, a będziemy mieć przedszkolaki ;-) też tą listę imion studiuję od wielu miesięcy i nic z tego nie wychodzi :-D Stella super, bardzo unikatowe imię!! ja też nie chcę, zeby imię było popularne

wikamuś &&&&&&&&&&&&&&&
 
Dopiero zaczęło się lato, które uwielbiam, a ja już wyczekuję grudnia! Mam nadzieję, że szybko zleci, ale oczywiście tylko dla mnie, bo Wam życzę jak najdłużej pięknego słońca :p
 
Wikama &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Fuma chciałabym zobaczyc mine mojego męża jak dostałby taki telefon :)
Martuś koszulka genialna! Co jest w tym, że jak kobieta jest w ciąży to każdy chce dotknąć jej brzucha? BEZ PYTANIA!
Ewcik nie martw sie! Jestescie już tak strasznie daleko! Głowa do góry :) Ja tez chciałabym być juz na takim etapie jak ty, a zobacz ile jeszcze przede mną...

Wczoraj byłam na wizycie... czemu nie należę do tych dziewczyn co na początku chudną ;) nie znosze wchodzić na wagę u położnej... ale co zrobić ;)
Troche mnie lekarz zmartwił, bo powiedział, że mam bardzo twardy brzuch i pytał czy mnie często boli. No boli praktycznie codziennie tak wieczorami, po całym dniu i wtedy się tak napina, no i mam więcej leżeć. Także chyba popracuję tylko do końca czerwca. A co najgorsze dopiero 11 lipca mam przyjść podejrzeć malucha na usg - jak ja wytrzymam miesiąc? nie wiem... zawsze tak jest, że kilka dni po usg jestem pełna szczęścia, a później znowu wracają te wszystkie piep***** obawy... :(
Jedyne co z jednej strony mnie pociesza to to, że juz żadnych spodni nie mogę zapiąć, a brzuch zaczyna się robić powolutku widoczny, więc wiem, ze maluch rośnie i mam nadzieję, że już tak zostanie.
 
Ewcik- a co się dzieje? coś sprawiło że dziś masz gorszy nastrój?

Cześć baby;

Ewcik a klapsa chcesz? Co to za podłe nastroje?!


ach... myśl, ze będę miała ślicznego dzidziusia wydaje mi się taka nierealna.. boję się, że coś się stanie, jak poród przebiegnie, czy maluch się zdrowy urodzi, czy coś się po drodze nie wydarzy itd itp :no: jakoś tego typu myśli mi umysł przyćmiewają od kilku dni..
 
reklama
Marcela ja schudłam i wciąż mam -1,5kg, ale to raczej efekt leków na tarczycę, brzuch widać u mnie już konkretnie, właśnie z okazji tego, że startowałam z wyższego progu. Nie przejmuj się kilogramami, jak się stresujesz wagą położnej, to może waż się w domu? Ja tak właśnie robię. Ja od środy jestem na zwolnieniu, przez torbiel, która wciąż rośnie, a nie maleje. Nie wiem czy wrócę jeszcze do pracy, kolejna wizyta 3 lipca i do tej pory mam l4. Ja co kilka dni sprawdzam serducho detektorem i jestem spokojna :)

Ewcik
masz już jednego słodziaka, będzie i drugi! To jest mega realne, zamiast się stresować, zacznij torbę pakować do szpitala :)
 
Do góry