reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
nie no, niemożna stosować aplikacji do wyznaczania owu :/ to jest tak miarodajne jak ustalenie płci na podstawie kalendarza chińskiego :p
albo robicie testy owu i wiecie albo nauczcie się mierzyć temperature. wiedziałam wtedy kiedy mam owu, dzień przed kiedy okres i od razu wiedziałam jak byłam w ciąży..ta metoda jest tak prosta, tania i skuteczna a tak strasznie wyśmiewana ehhh
 
Isiorek nie u każdej testy się sprawdzają niestety. Fajnie, że u Ciebie akurat się sprawdziły. U koleżanki z innego forum pokazywały owulację a nie miała jej w tym czasie, a jak miała to testy były negatywne (potwierdzone monitoringiem), czasem trzeba pokombinować i metodą prób i błędów wybrać taką czułość testów, która się sprawdzi :)
Ja nigdy osobiście testów owu nie robiłam, opierałam się na pomiarach temperatury no i dodatkowo dużo cykli miałam stymuowanych także monitoringi miałam.
 
Isiorek nie u każdej testy się sprawdzają niestety. Fajnie, że u Ciebie akurat się sprawdziły. U koleżanki z innego forum pokazywały owulację a nie miała jej w tym czasie, a jak miała to testy były negatywne (potwierdzone monitoringiem), czasem trzeba pokombinować i metodą prób i błędów wybrać taką czułość testów, która się sprawdzi :)
Ja nigdy osobiście testów owu nie robiłam, opierałam się na pomiarach temperatury no i dodatkowo dużo cykli miałam stymuowanych także monitoringi miałam.

ja też nie robię testów :) od ponad roku mierzę temperaturę też
 
Isiorek oj, to przepraszam-źle zrozumiałam posta :)

Chciejka naprawdę cudne te bransoletki robisz :) choć ja Cię w znajomych nie mam więc ostatni Twój post widzę z 19 stycznia :)
 
reklama
Do góry