reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

O kurczaki :/ to niefajnie... ale z drugiej strony znam mase mam z pcos, wiec chyba nie jest to az tak trudne do leczenia. I z tego, co mi kolezanka mowila, to wieksza szansa na blizniaki (!?) ;)


Lista do zbadania jest dluuuga ;) tarczycowe + cala reszta kobiecych, meskich, mlecznych...

ALE o dziwo, wczoraj caly dzien troche krwi na wkladkach bylo, niwiele, ale w poprzednich dwoch @ to bylo tylko brazowe plamienie, wiec i tak jakis progres. W nocy cos niecos zaczelo znowu leciec i dzisiaj rano juz wyglada jakp rawdziwy okres! :-D takze troche sie uspokoilam.


A moze to byc owulacja?
Mnie tylko w czasie owu jajniki pobolewaly, przed samym okresem nie.
Mega trudne chyba nie, ale trzeba teraz czasu dużo na to poświęcić czyli będziemy mocno w plecy ze staraniami.
Teraz mam 2 cykle na dupku, jak to nie pomoże to wrócimy na antykoncepcje, a jak to nie da efektów to będzie próbowała zewnętrznie stymulować pęknięcia. No i trzeba wdrożyć tryb dieta i sport...załamaka

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Juz sama nie wiem co się dzieje mam tylko nadzieje ze to nic złego właściwie nie wiem jak to teraz będzie kiedy owulacja kiedy okres przypuszczam tylko na podstawie wcześniejszych cykli przed poronieniem. Teraz jestem 3 tygodnie i dwa dni po najgorszym dniu w moim życiu możliwe ze to dopiero owulacja ? Chociaż już wcześniej tak kolo 12 dni po zabiegu odczuwałam jajniki ☺ myślałam żeby zapisać się teraz na USG kontrolne ale moja doktorka przyjmuje za tydzień w czwartek wiec wtedy mam nadzieje ze właśnie będzie @ wiec nic z tego nie wyjdzie a wogole Doktorka radziła mi żebym wybrała się do niej w 9 dniu nowego cyklu i co tu tera robić ? po takich przeżyciach człowiek będzie swirowac ze wszystkim
 
Jestem po wizycie. Pęcherzyk nie pękł. Podbiła diagnozę z pcos niestety. Jutro zaczynam dupka przez 10 dni. 2 cykle z dupkiem i potem na wizyte kontrolna znów. Jak nic się nie zmieni to będziemy stymulować. Nie powiedziała jeszcze czym i jaki ma plan...dupa gowno, że się tak brzydko wyrażę. Jestem załamana. Myślałam, że się unormowało jednak po tym poronieniu, zwłaszcza że ten pęcherzyk był taki ładny [emoji22]
drugiej strony jestem wściekła że ta wcześniejszą lekarka nic nie zauważyła, wszystko było książkowe idealne, a tu taki ch*, może gdyby była wcześniejszą reakcja coś dałoby się zrobić...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie załamj się tak tym pcos. Ja też mam i udało mi się zajść w ciążę. Grunt to dobrze wprowadzone leczenie. Polecam inofolic lub inofem. U mnie się bardzo ładnie sprawdziło ale też u innych dziewczyn. W razie pytań służę pomocą :-)
Kuje mnie cały czas z lewej strony tak jakby jajnik gdybym nie była parę dni przed @ pomyślałambym ze to owulacja.
Bóle te są dosyć silne i nasilają się przy wstawaniu lub siadaniu.
Dziewczyny czy też tak mialyscie przed pierwszą @ po poronieniu? Bo ja już zaczynam swirowac ze to coś złego może torbiel czytałam ze często zdarza się po poronieniu
Może być to owulacja bo wystarczyło, że jedno podejście było i pęcherzyk nie pękł i po kilku dniach jest kolejna próba. U mnie to się zdarza bardzo często i moja lekarka nazywa to przesunieciem owulacji lub podwójna owulacja. Ja też o tym nie miałam zielonego pojęcia, wszystko wyszło przy obserwacjach cyklu i monitoringu cykly

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz sama nie wiem co się dzieje mam tylko nadzieje ze to nic złego właściwie nie wiem jak to teraz będzie kiedy owulacja kiedy okres przypuszczam tylko na podstawie wcześniejszych cykli przed poronieniem. Teraz jestem 3 tygodnie i dwa dni po najgorszym dniu w moim życiu możliwe ze to dopiero owulacja ? Chociaż już wcześniej tak kolo 12 dni po zabiegu odczuwałam jajniki ☺ myślałam żeby zapisać się teraz na USG kontrolne ale moja doktorka przyjmuje za tydzień w czwartek wiec wtedy mam nadzieje ze właśnie będzie @ wiec nic z tego nie wyjdzie a wogole Doktorka radziła mi żebym wybrała się do niej w 9 dniu nowego cyklu i co tu tera robić ? po takich przeżyciach człowiek będzie swirowac ze wszystkim
Jeśli nie boli jakoś mocno i nie masz podkrwawionych albo brzydko pachnących uplawow, to chyba nie dzieje się nic złego :)
 
Nie załamj się tak tym pcos. Ja też mam i udało mi się zajść w ciążę. Grunt to dobrze wprowadzone leczenie. Polecam inofolic lub inofem. U mnie się bardzo ładnie sprawdziło ale też u innych dziewczyn. W razie pytań służę pomocą :-)

Może być to owulacja bo wystarczyło, że jedno podejście było i pęcherzyk nie pękł i po kilku dniach jest kolejna próba. U mnie to się zdarza bardzo często i moja lekarka nazywa to przesunieciem owulacji lub podwójna owulacja. Ja też o tym nie miałam zielonego pojęcia, wszystko wyszło przy obserwacjach cyklu i monitoringu cykly

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Inofem pije już od miesiąca, to wprowadziła odrazu, pierw myślała, że to tylko pco ale wczorajsze badanie jednak przesadziło o zmianie diagnozy na pcos.
Myślisz, że ten duphaston coś pomoże?
Coś jeszcze mogę zrobić? Badania, inne leki, cokolwiek co może poruszyć te jajniki?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz sama nie wiem co się dzieje mam tylko nadzieje ze to nic złego właściwie nie wiem jak to teraz będzie kiedy owulacja kiedy okres przypuszczam tylko na podstawie wcześniejszych cykli przed poronieniem. Teraz jestem 3 tygodnie i dwa dni po najgorszym dniu w moim życiu możliwe ze to dopiero owulacja ? Chociaż już wcześniej tak kolo 12 dni po zabiegu odczuwałam jajniki ☺ myślałam żeby zapisać się teraz na USG kontrolne ale moja doktorka przyjmuje za tydzień w czwartek wiec wtedy mam nadzieje ze właśnie będzie @ wiec nic z tego nie wyjdzie a wogole Doktorka radziła mi żebym wybrała się do niej w 9 dniu nowego cyklu i co tu tera robić ? po takich przeżyciach człowiek będzie swirowac ze wszystkim
Moze rzeczywiscie to owu.. ;) dzialajcie:D
 
Nie załamj się tak tym pcos. Ja też mam i udało mi się zajść w ciążę. Grunt to dobrze wprowadzone leczenie. Polecam inofolic lub inofem. U mnie się bardzo ładnie sprawdziło ale też u innych dziewczyn. W razie pytań służę pomocą :-)

Może być to owulacja bo wystarczyło, że jedno podejście było i pęcherzyk nie pękł i po kilku dniach jest kolejna próba. U mnie to się zdarza bardzo często i moja lekarka nazywa to przesunieciem owulacji lub podwójna owulacja. Ja też o tym nie miałam zielonego pojęcia, wszystko wyszło przy obserwacjach cyklu i monitoringu cykly

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz picieszylas mnie bardzo ☺musi być dobrze niech tylko przyjdzie ta wredna @☺
 
reklama
Do góry