reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja bardzo lubię swoją pracę. Pracuję z młodzieżą i mimo, że na karku ponad 30lat, to cały czas czuję się młodo. Jestem na czasie w trendach i słownictwie :rolleyes2: ale czasami się śmieję, że na emeryturze też by mi się nie nudziło. Zawsze mam coś do zrobienia, uszycia czy przemalowania. Ostatnio to szafę na przedpokoju przemalowałam bo mi się znudziła:laugh2:
 
reklama
Dziękuję[emoji11]
Kochana mam może głupie pytanie, jak nie chcesz to nie odpowiadaj. Ale nie przestałaś współżyć ze Swoim M???


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pytanie nie głupie i oczywiście ze nie przestałam :) trace nadzieję ale nie przestaniemy się starać :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czasami przychodzą takie dni ze już naprawdę nie daje rady.. Ale wiem że wy to rozumiecie. Cieszę się ze mogę tutaj się wygadać [emoji7][emoji173]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana jeszcze nie raz przyjdą i to każdej z nas. I w końcu po to tutaj jesteśmy, a jak wiadomo lepiej wygadać się komuś obcemu niż bliskiemu[emoji6][emoji6] Ale tak jak @aga_agi napisała to wtedy klapsa w dupe i do roboty[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana jeszcze nie raz przyjdą i to każdej z nas. I w końcu po to tutaj jesteśmy, a jak wiadomo lepiej wygadać się komuś obcemu niż bliskiemu[emoji6][emoji6] Ale tak jak @aga_agi napisała to wtedy klapsa w dupe i do roboty[emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie skończyłam oglądać z mężem szybcy i wściekli 8 polecam :) bardzo fajny film :) dziś naprawdę miałam kiepski dzień niby wszystko ok komunia itp ale padam nie mam siły na nic..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bardzo lubię swoją pracę. Pracuję z młodzieżą i mimo, że na karku ponad 30lat, to cały czas czuję się młodo. Jestem na czasie w trendach i słownictwie :rolleyes2: ale czasami się śmieję, że na emeryturze też by mi się nie nudziło. Zawsze mam coś do zrobienia, uszycia czy przemalowania. Ostatnio to szafę na przedpokoju przemalowałam bo mi się znudziła:laugh2:
Czyli w miejscu nie usiedzisz[emoji1]ale to fajnie chociaż Ci się nie nudzi [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie skończyłam oglądać z mężem szybcy i wściekli 8 polecam :) bardzo fajny film :) dziś naprawdę miałam kiepski dzień niby wszystko ok komunia itp ale padam nie mam siły na nic..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Oglądałaś w kinie czy na necie??? Uwielbiam Szybkich i Wściekłychja już też leżę i powoli do spania się szykuję

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry