reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Skoro 20 bedziesz testować no to dni płodne już się powoli zaczynają u Ciebie[emoji6][emoji6] mam nadzieję że ten nowy lekarz dobrał Tobie odpowiednie leki i tym razem dobrniesz do końca z maluszkiem. Bo tak jakoś mam przeczucie, że szybko wam się uda[emoji6]
A co do tej endometriozy, to dobrze tak czasami się czegoś więcej dowiedzieć. Też Mi się dziwne wydawało że On sobie od tak to u niej stwierdził

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Widocznie nie była to jego dziedzina. Powinna zmienić lekarza. Płodne właśnie się zaczynają. Nie da się tego ukryć. Ty masz więcej wiary jak ja:-) dzięki [emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widocznie nie była to jego dziedzina. Powinna zmienić lekarza. Płodne właśnie się zaczynają. Nie da się tego ukryć. Ty masz więcej wiary jak ja:-) dzięki [emoji173]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiara i nadzieja to jedyne co Mnie trzyma na nogach. No i wierzę w Swoim przeczucie bo Mnie jeszcze nie zawiodło[emoji6][emoji6][emoji6] a czerwiec będzie Tutaj bardzo radosny[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka

@xxEwelaxx no co jest z tym Twoim humorem. Nie dobrze nie dobrze. A z tym śluzem to czasem tak bywa, że jeden dzień jest a na drugi go nie ma. A jak dzisiaj ze śluzem??
A podbrzusze boli może dlatego bo owulacja się zbliża. Mnie też od paru dni jakoś ciągnie raz z lewej raz z prawej i pośrodku też. Kochana musi być w końcu dobrze. Napisz jak tam dzisiaj się czujesz[emoji11][emoji11][emoji11]Ja mam jutro wizytę u gina i monitoring. I jak zwykle się boję czy tabletki pomogły czy jest wszystko ok i w ogóle.

A dzisiaj pewnie niektóre dziewczyny zajęte dniem dziecka. Oj oby w przyszłym roku wszystkie z nas obchodziły ten dzień ze Swoimi pociechami.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110] żeby wszystko było dobrze na jutrzejszej wizycie, a będzie napewno [emoji9]

Dzisiaj bez zmian cały czas ten sam humor idę się drzemne przed nocka, a śluzu nie ma niestety..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110] żeby wszystko było dobrze na jutrzejszej wizycie, a będzie napewno [emoji9]

Dzisiaj bez zmian cały czas ten sam humor idę się drzemne przed nocka, a śluzu nie ma niestety..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Nie podoba Mi się ten Twój humor☹☹odnoszę wrażenie jakby taka mała depresja się przypałętała do Ciebie. I to pewnie wszysyko przez dzień matki dodatkowo ta komunia i jeszcze dzisiaj dzień dziecka. Ale Kochana w przyszłym roku będą to szczęśliwe dni a smutki pójdą precz.
Przyjemnych Snów [emoji11][emoji11][emoji11]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie podoba Mi się ten Twój humor☹☹odnoszę wrażenie jakby taka mała depresja się przypałętała do Ciebie. I to pewnie wszysyko przez dzień matki dodatkowo ta komunia i jeszcze dzisiaj dzień dziecka. Ale Kochana w przyszłym roku będą to szczęśliwe dni a smutki pójdą precz.
Przyjemnych Snów [emoji11][emoji11][emoji11]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak wszystko sie skumulowało chyba i dlatego Tak, mam nadzieje ze to minie. Jeszcze dzisiaj ta nocka w pracy aj..

Na którą jutro do gin ? Będę trzymać kciuki od samego rana [emoji110][emoji9]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak wszystko sie skumulowało chyba i dlatego Tak, mam nadzieje ze to minie. Jeszcze dzisiaj ta nocka w pracy aj..

Na którą jutro do gin ? Będę trzymać kciuki od samego rana [emoji110][emoji9]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie skumulowało i to nie dobrze. Ja za to mam nerwice żołądka i jak Mi się tak skumulują nerwy stresy to tak około tygodnia cierpie. Boli żołądek mdli wymioty biegunka bóle głowy. Mówię Ci masakra po prostu. Mam nadzieję, że Tobie nic takiego nie dokucza.
Ja mam na 13, ale pewnie będzie opóźnienie jak zawsze. Bo wycisnęła Mnie już tak na siłę[emoji12][emoji12][emoji12]do Mojego gina zawsze trzeba się wciskać bo nigdy jako takich wolnych terminów nie ma. Oj boję się. Boję się tego, że nie uda Mi się już nigdy zajść[emoji46][emoji46][emoji46]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
AnetaManiak za wszystkie pozytywnie myślisz, a o sobie pomyśleć, ojjjj nieładnie :p napewno jutro bedą pozytywne wieści !!

-----------------------------

Musisz być silna (mamusiu)....masz dla kogo żyć !!!

A[*] S[*] E[*]
 
AnetaManiak za wszystkie pozytywnie myślisz, a o sobie pomyśleć, ojjjj nieładnie :p napewno jutro bedą pozytywne wieści !!

-----------------------------

Musisz być silna (mamusiu)....masz dla kogo żyć !!!

A[*] S[*] E[*]
I tu właśnie taki Mój urok[emoji6][emoji6][emoji6]
A jak u Ciebie?? Mama już przyjechała??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W niedzielę w nocy jadę po nich na lotnisko :-D :-D także już, zaraz :-D no i w sumie jakoś za kilka dni albo będzie @ albo dwie kreski (rety czas leci niewiadomo kiedy).

Co do dnia dziecka, wszystkim nam ciężko...zaniosłam dziś naszym Maliszkom ładne gerberki, chociaż tyle mogę dla Nich zrobić...

-----------------------------

Musisz być silna (mamusiu)....masz dla kogo żyć !!!

A[*] S[*] E[*]
 
reklama
W niedzielę w nocy jadę po nich na lotnisko :-D :-D także już, zaraz :-D no i w sumie jakoś za kilka dni albo będzie @ albo dwie kreski (rety czas leci niewiadomo kiedy).

Co do dnia dziecka, wszystkim nam ciężko...zaniosłam dziś naszym Maliszkom ładne gerberki, chociaż tyle mogę dla Nich zrobić...

-----------------------------

Musisz być silna (mamusiu)....masz dla kogo żyć !!!

A[*] S[*] E[*]
Tylko pochwal nam się tymi Dwoma Kreskami[emoji6][emoji6][emoji6]

To fajnie masz, że rodzinka się zjeżdża[emoji16][emoji16]Ja mieszkam w Niemczech z mężem i do nas albo to na Święta przyjeżdżają albo na wakacje. Bo My tak jakoś czasu na odwiedziny nie mamy.

Ale wiesz pamięć o dzieciątkach to też dużo, nawet bardzo dużo. Ostatnio znów czytałam, że znaleźli niemowle w oczyszczalni a jakiś czas temu na wysypisku. Co trzeba być za kobietą żeby takie coś zrobić!!! Bo matką Ją nazwać nie można!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry