reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Na samym początku chodziłam do poradni leczenia niepłodności. Najpierw droznosc, potem laparoskopia. Miała być insemiacja ale się nie zgodziłam

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nas czeka właśnie inseminacja. I jak wyszły wyniki po badaniach??
A dlaczego się nie zgodziłaś?? Jeśli można wiedzieć

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nas czeka właśnie inseminacja. I jak wyszły wyniki po badaniach??
A dlaczego się nie zgodziłaś?? Jeśli można wiedzieć

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Bo stwierdziłam że chce sama swoimi siłami spróbować. Mówiłam sobie ze jeśli nie wyjdzie to spróbujemy. Ale teraz wiem ze w ciaze mogę zajsc gorzej ja donosic. Droznosc -jeden jajowody nie drozny. Laparoskopia -oba jajowody drozne. I endometrioza 1 stopnia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo stwierdziłam że chce sama swoimi siłami spróbować. Mówiłam sobie ze jeśli nie wyjdzie to spróbujemy. Ale teraz wiem ze w ciaze mogę zajsc gorzej ja donosic. Droznosc -jeden jajowody nie drozny. Laparoskopia -oba jajowody drozne. I endometrioza 1 stopnia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U endometrioza. Z nią się ponoć ciężko walczy?? Ale masz racje pierw spróbuj normalnie. A to potraktuj jako ostateczność. Ale życzę Ci żeby obyło się bez tego [emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U endometrioza. Z nią się ponoć ciężko walczy?? Ale masz racje pierw spróbuj normalnie. A to potraktuj jako ostateczność. Ale życzę Ci żeby obyło się bez tego [emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Podobno utrudnia zajście w ciaze. To jest podwójna @. Część zostaje i robią się zrosty. Ale podczas laparoskopi miałam usuwane ogniska endo. Więc na jakiś czas mam spokój:-) a ty kiedy masz droznosc?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno utrudnia zajście w ciaze. To jest podwójna @. Część zostaje i robią się zrosty. Ale podczas laparoskopi miałam usuwane ogniska endo. Więc na jakiś czas mam spokój:-) a ty kiedy masz droznosc?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dopiero jak te dwa cykle stymulacji nie przyniosą rzadnych efektów. Czyli endo może się odnowić?? Ale skoro zachodzisz w ciążę to teraz wina leży po innej stronie. A endo nie przyczynia się np do zagnieżdżenia zarodka??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dopiero jak te dwa cykle stymulacji nie przyniosą rzadnych efektów. Czyli endo może się odnowić?? Ale skoro zachodzisz w ciążę to teraz wina leży po innej stronie. A endo nie przyczynia się np do zagnieżdżenia zarodka??

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem tylko tyle co wcześniej pisałam. Mój gin powiedział że nie wpływa to aż tak bardzo na ciążę. Zresztą jest to pierwszy stopień. Tak endo się się odnawia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem tylko tyle co wcześniej pisałam. Mój gin powiedział że nie wpływa to aż tak bardzo na ciążę. Zresztą jest to pierwszy stopień. Tak endo się się odnawia.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Sorki, że tak pytam, ale parę lat temu jak znajoma jeszcze się starała o drugie dziecko to lekarz jej powiedział, że ma endometrioze i nie zajdzie w ciążę . Niby zauważył to na zwykłym badaniu usg. Nie zmieniał lekarza i przestali się starać. Ale z tego co piszesz to można to wyciszyć. Bynajmniej tak to rozumuje.
Sprawdzasz u siebie śluz albo mierzysz temp?? Czy po prostu działacie[emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sorki, że tak pytam, ale parę lat temu jak znajoma jeszcze się starała o drugie dziecko to lekarz jej powiedział, że ma endometrioze i nie zajdzie w ciążę . Niby zauważył to na zwykłym badaniu usg. Nie zmieniał lekarza i przestali się starać. Ale z tego co piszesz to można to wyciszyć. Bynajmniej tak to rozumuje.
Sprawdzasz u siebie śluz albo mierzysz temp?? Czy po prostu działacie[emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co pierwsze słyszę!!endometrioze można tylko zobaczyć przy laparoskopi. Inaczej się jej nie zobaczy. Oczywiście można ją wyciszyć. Możesz przecież pytać o co chcesz jeśli będę umiała to odpowiem.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Temperatury nie mierze. Śluz mi zawsze podpowiada kiedy mam płodne dni i jajniki dają o sobie znać :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Temperatury nie mierze. Śluz mi zawsze podpowiada kiedy mam płodne dni i jajniki dają o sobie znać :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Skoro 20 bedziesz testować no to dni płodne już się powoli zaczynają u Ciebie[emoji6][emoji6] mam nadzieję że ten nowy lekarz dobrał Tobie odpowiednie leki i tym razem dobrniesz do końca z maluszkiem. Bo tak jakoś mam przeczucie, że szybko wam się uda[emoji6]
A co do tej endometriozy, to dobrze tak czasami się czegoś więcej dowiedzieć. Też Mi się dziwne wydawało że On sobie od tak to u niej stwierdził

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry