reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

No właśnie skumulowało i to nie dobrze. Ja za to mam nerwice żołądka i jak Mi się tak skumulują nerwy stresy to tak około tygodnia cierpie. Boli żołądek mdli wymioty biegunka bóle głowy. Mówię Ci masakra po prostu. Mam nadzieję, że Tobie nic takiego nie dokucza.
Ja mam na 13, ale pewnie będzie opóźnienie jak zawsze. Bo wycisnęła Mnie już tak na siłę[emoji12][emoji12][emoji12]do Mojego gina zawsze trzeba się wciskać bo nigdy jako takich wolnych terminów nie ma. Oj boję się. Boję się tego, że nie uda Mi się już nigdy zajść[emoji46][emoji46][emoji46]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O matko to naprawdę masz strasznie.. Ja na całe szczęście nie mam takich obiawow, tylko wtedy praktycznie do nikogo się nie odzywam nie chce mi się z nikim rozmawiać.

Kochana nie możesz tak myśleć że nie będziesz miała dzieci.. wiem że ciężko tak nie myśleć ale nie możesz nie pozwalam [emoji9] napewno na wizycie powie że wszystko jest dobrze i ze możecie się starać. I wierzę w to że niedługo wam się uda [emoji4] jeszcze będziesz szczęśliwa Mamusią [emoji4]

O 13 będę wstawała po nocy bo obecnie jestem w pracy, od razu jak wyjdziesz od gin daj znać jak poszło, niestety ja też nie lubię takich wizyt człowiek sobie zaraz ciemne scenariusze pisze.. Ale przyjdzie czas gdy będziemy chodzić do gin z uśmiechem i patrzeć jak rozwija się nasze maluchy [emoji4]

Ojej ale się rozpisałam.. czas kończyć to długo wypowiedź [emoji4] powodzenia trzymam kciuki [emoji110][emoji110]bardzo bardzo mocno [emoji9]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W niedzielę w nocy jadę po nich na lotnisko :-D :-D także już, zaraz :-D no i w sumie jakoś za kilka dni albo będzie @ albo dwie kreski (rety czas leci niewiadomo kiedy).

Co do dnia dziecka, wszystkim nam ciężko...zaniosłam dziś naszym Maliszkom ładne gerberki, chociaż tyle mogę dla Nich zrobić...

-----------------------------

Musisz być silna (mamusiu)....masz dla kogo żyć !!!

A[*] S[*] E[*]
Życzę Ci aby były te dwie kreseczki upragnione [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczuny nie dziękuję żeby nie zapeszyć[emoji6][emoji6][emoji6]jak będę po wizycie to od razu się odezwę[emoji10][emoji10][emoji10]

@xxEwelaxx Kochana to z tym nie odzywaniem się możemy sobie podać ręce bo Ja robię to samo. Nawet jak ktoś ze znajomych do Mnie dzwoni albo pisze to Ja nie odbieram ani nie piszę. Choć mimo wszystko tego nie pochwalam i jak widzę to u kogoś innego to to neguję[emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już siedzę i czekam. Ale pewnie z godzinka opóźnienia będzie jak nic☹☹☹

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Aneta kciuki zaciśnięte.
Trochę mnie mniej ale ospa zaczęła dawać się we znaki. Córka znudzona, ja zaczynam być coraz bardziej rozdrażniona. Od 4 dni siedzimy w domu i już obie dostajemy na głowę.
 
No Anetka co to taka cisza :( wszystkie trzymamy [emoji110][emoji14]ja po pierwszym dniu w pracy a wlasciwie to po nocce ....kolezanku ucieszone ze wrociłam ja ogolnie tez ale caly czas przez głowę przebiegały mi różne myśli. Niby czlowiek zajety pracą ale nie da się nie myśleć o aniolkach..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sorki, ale było spore opóźnienie. Dopiero wróciłam do domu. Więc to plamienie to był okres a słaby bo po poronieniu po prostu był słaby przyrost endometrium więc nie było się co złuszczać. Jest jeden pęcherzyk o wielkości 17mm także jest dobrze jak na tak wczesny dzień cyklu bo 10dc. Zastrzyk dostałam. Krewka pobrana. Wyniki za tydzień i jeżeli będzie coś nie tak z wynikami to będą do Mnie zadzwonić. Także cały weekend mamy działać[emoji6][emoji6][emoji6]no i o koło 20czerwca mam nadzieję, że ukażą się dwie kreski!!!! I nie tylko u Mnie ale reszty też!!!!!! Jak zwykle pozytywnie nastawiona po wizycie u Mojego gina[emoji1][emoji1][emoji1]oj jak Ja Go lubie. On taki pocieszny jest[emoji16][emoji16][emoji16]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry