reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

No bardzo szybko. Tylko, ze przez ta wczesna owulacje. Bo od razu po okresie ja mialam.
Wiem tez co to mdlosci. Meczyly mnie gdzies do 12tc. Pozniej na szczescie sie uspokoily i do tej pory mam z tym spokoj. Mam nadzieje, ze nie wroca.
Ale dla takiego malenstwa warto przecierpiec te mdlosci i wszystkie dolegliwosci ciazowe[emoji4]

f2w3yx8d527fn6nf.png
Oj tak Kochana zniosę naprawdę wszystko!!! Byle maleństwo było zdrowe. Tylko po prostu nie sądziłam że tak szybko mogą się zacząć. Z tego co czytałam to serduszko pojawia się 22dnia od zapłodnienia. W piątek u Mnie będzie jakieś 20-21dni po. Tak obliczam z wykresu temperatur.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj tak Kochana zniosę naprawdę wszystko!!! Byle maleństwo było zdrowe. Tylko po prostu nie sądziłam że tak szybko mogą się zacząć. Z tego co czytałam to serduszko pojawia się 22dnia od zapłodnienia. W piątek u Mnie będzie jakieś 20-21dni po. Tak obliczam z wykresu temperatur.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Z Dominiką też usłyszałam serduszko w 5+3tc
 
Oj tak Kochana zniosę naprawdę wszystko!!! Byle maleństwo było zdrowe. Tylko po prostu nie sądziłam że tak szybko mogą się zacząć. Z tego co czytałam to serduszko pojawia się 22dnia od zapłodnienia. W piątek u Mnie będzie jakieś 20-21dni po. Tak obliczam z wykresu temperatur.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
A kiedy masz wizyte?

f2w3yx8d527fn6nf.png
 
Hej dziewczyny nie wiem czy dobre forum wybralam ale zdecydowalam sie napisac moze ktos mi odpisze. Mialam ciaze ktora obumarla w 9tc i dwa dni temu mialam poronienie. Fizycznie ok ale psychicznie tragicznie. Czytalam rozne watki i zdecydowalam sie napisac. Staralismy sie z mezem o dziecko 2 lata i wreszcie przyszla wyteskniona ciaza ale nasz Aniolek odszedl. Bardzo chcemy ponownie zaczac starania ale bardzo sie boje dlaczego tak sie stalo. W poniedzialek mam wizyte u lekarza kontrolna po poronieniu. Nie wiem jak szybko dane bedzie nam sie starac ale ta mysl trzyma mnie tylko.
Kochana trafiłaś na najlepsze forum. Jakiś miesiąc temu tu trafiłam i to była najlesza rzecz jaka mi się od straty przytrafiła. Mega wsparcie...
Moja kruszynka odeszła 18 maja to był 7tc. Byłam strasznie rozbita miałam wrażenie, że nikt mnie nie rozumue, że nie mogę z mikim pogadać, że lekceważą to co się stało. A potem dziewczyny się za mnie "wzięły" dziś jest 2dc i za chwilę znów będziemy probowali, i tak do skutku. Wytrwałości
 
Dziekuje wam bardzo dziewczyny z calego serca za odpowiedz. Nie mam z kim pogadac kto mnie zrozumie. Moj maz jest wspanialy bardzo mi pomogl i przezywal ze mna ale ja nie chce mu ciagle plakac. Zbilzylo to nas do siebie. Mojej mamy tez nie chce zadreczac. Moja najlepsza przyjaciolka nie ma dzieci i ma problemy z zajscie w ciaze wiec nawet jej nie mowilam o mojej ciazy i nie chce teraz dodatkowo ja obciazac. Dzieki wam mam nadzieje na przyszlosc czytajac wasze posty i starania. Bardzo mi przykro ze tez to przezylyscie bo ten bol jest straszny. Swiatelka dla waszych malenstw. Jeszcze raz wam bardzo dziekuje ❤

@Abi A. Kochana bardzo dobrze trafiłaś. Niestety każda z nas zadawała sobie to pytanie niestety nie ma na nie odpowiedzi. Napewno nie jest to Twoja wina. Po prostu los zsyła na nas nieszczęścia również. Trzymaj się Kochana mocno. Mam nadzieję, że lekarz szybko pozwoli wam się starać. Światełko dla Twojego maleństwa
emoji8.png
emoji8.png
emoji8.png
tutaj możesz się wygadać, zadawać pytania tyle na ile będziemy w stanie odpowiemy. Tulę Cię mocno!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Być może, wdecy się totalnie na niczym nie znałam, po prostu jechaliśmy do skutku :laugh2:
Nio i dobrze[emoji6]i tym razem też tak róbcie i już. Nie patrz na nic tylko zaciągaj męża do łóżka albo i nawet w jakieś inne miejsca[emoji6][emoji6][emoji6]i do dzieła!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry