reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Nio i dobrze[emoji6]i tym razem też tak róbcie i już. Nie patrz na nic tylko zaciągaj męża do łóżka albo i nawet w jakieś inne miejsca[emoji6][emoji6][emoji6]i do dzieła!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
W te inne miejsca to bym musiała być z 10lat młodsza. To już wiesz się odbywa tak, że trzeba prawie w kalendarzu zapisać, a do tego nastawiać uszu czy przypadkiem dziecko się nie obudzi i na przechadzkę nie wybierze.
 
Dziekuje bardzo. I mam nadzieje ze uda wam sie i jak najszybciej uslysze od was dobre wiadomosci. I tego wam zycze z calego serca. Kazda taka wiadomosc daje mi rowniez nadzieje. Ja juz bylam tam gdzie nie mozna nizej upasc ale wy to rozumiecie nie musze nawet opisywac tego bolu.
Ja miałam ok 7 tc poronienie łyżeczkowanie. 2 było ok 5 tc samoistne. Jeśli nie miałaś zabiegu to można po pierwszym cyklu.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana trafiłaś na najlepsze forum. Jakiś miesiąc temu tu trafiłam i to była najlesza rzecz jaka mi się od straty przytrafiła. Mega wsparcie...
Moja kruszynka odeszła 18 maja to był 7tc. Byłam strasznie rozbita miałam wrażenie, że nikt mnie nie rozumue, że nie mogę z mikim pogadać, że lekceważą to co się stało. A potem dziewczyny się za mnie "wzięły" dziś jest 2dc i za chwilę znów będziemy probowali, i tak do skutku. Wytrwałości
 
@Abi u mnie ppronienie samoistne i lekarz kazał odczekać jeden cykl, także u Ciebie się okaże po wizycie co i jak. Oby bez zabiegu się obyło to wtedy od razu można działać. Po zabiegu trzy cykle powinno się odczekać.
 
Hej dziewczyny nie wiem czy dobre forum wybralam ale zdecydowalam sie napisac moze ktos mi odpisze. Mialam ciaze ktora obumarla w 9tc i dwa dni temu mialam poronienie. Fizycznie ok ale psychicznie tragicznie. Czytalam rozne watki i zdecydowalam sie napisac. Staralismy sie z mezem o dziecko 2 lata i wreszcie przyszla wyteskniona ciaza ale nasz Aniolek odszedl. Bardzo chcemy ponownie zaczac starania ale bardzo sie boje dlaczego tak sie stalo. W poniedzialek mam wizyte u lekarza kontrolna po poronieniu. Nie wiem jak szybko dane bedzie nam sie starac ale ta mysl trzyma mnie tylko.
Kochana bardzo mi przykro :(:( ja stracila w 16/17 tydz jesli to byla tak wczesna to ja bym po pierwszym cyklu naturalnym tj po pierwszym @ starala sie :) moze zrob badania na przeciwciala do 6 tyg po zabiegu w razie kolejnej ciazy dostaniesz zastrzyki clexane i donosisz:):) tego. Ci zycze :)
 
Wspaniale ze ci sie udalo !!! To piekne !!! Podnoszace na duchu i dajace nadzieje. Zycze ci wszystkiego najlepszego dalej. Teraz kazdego dnia bede zyla nadzieja i bede strala sie robic krok do przodu. Jest tyle strachu we mnie ale potrzeba znowu poczucia ze mam w sobie zycie ktore sie rozwija i uslyszenie bicia serca dziecka co bylo najpiekniejszym dzwiekiem na swiecie jest silniejsza niz strach.
Witaj.
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Wiem co czujesz, bo ja poronilam w 12tc. Na usg prenatalnym dowiedzialam sie, ze serduszko nie bije. Lezalam 5 dni w szpitalu. Codziennie mialam 6 tabletek poronnych i dopiero w 5 dniu zaczelam krwawic. Ale musialam miec lyzeczkowanie, bo nie oczyscilam sie do konca.
Z pobranego materialu zbadalismy plec dziecka. Byla to dziewczynka. Zarejestrowalismy ja w urzedzie. Po poronieniu nie mialam na nic ochotyz zamklam sie w sobie. Ale staralismy sis od razu, pomimo tego ze lakarz mowil, zeby przeczekac 2-3 cykle. Pierwsza miesiaczka byla bardzo skapa. Druga juz troche bardziej sie rozkrecila, a trzecia na szczescie nie przyszla[emoji4]
Teraz jestem w 30tc i czekam na swoja druga coreczke[emoji7] nie bylo latwo, bo mialam bole brzucha, plamienia, ostatnio lezalam w szpitalu. Ale najwazniejsze, ze moje malenstwo rozwija sie prawidlowo[emoji4]

Wierze, ze Tobie tez sie uda i doczekasz sie swojego malenstwa. Skontroluj wszystko u lekarza. Sama musisz zadecydowac czy jestes gotowa na kolejne starania.

f2w3yx8d527fn6nf.png
 
@Abi A. przepraszam, że zapytam ale było to samoistne czy jesteś po zabiegu??
Ja jestem po samoistnym zaczęło się 15kwietnia w około 7tc. Krwawiłam jakieś 7dni. I zobacz Kochana minęło zaledwie 2 miesiące. Jestem po pierwszej i miesiączce po poronieniu i w poniedziałek ujrzałam dwie kreseczki. Także Kochana wiem, że to teraz boli niesamowicie ale uwierz, że i do Ciebie zapuka szczęście!!!

@aga_agi toć Ty przecież taka stara nie jesteś no co Ty!! A małą na wakacje do dziadków wysłać na jakiś czas i wtedy pofiglować[emoji6][emoji6][emoji6]

@Nusia123 szkoda, że przyszła@ no ale nowy cykl nowe nadzieję. Teraz to już musi się udać!!!

Dziewczyny Ja Wam polecam Olej z Wiesiołka, siemię lniane na dobry śluz, tylko olej z wiesiołka tylko do owulacji. I jeszcze jedno Kwasy DHA OMEGA 3 6 9. One bardzo wspomagają wzrost endometrium. A potem pomagają w utrzymaniu ciąży i przy rozwoju maleństwa. Znam bardzo dużo dziewczyn które taki zestaw stosowały i ich skarby urodziły się zdrowiótkie!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez mam nadzieje ze lekarz mi pozwoli po pierwszym cyklu. Bede go meczyc w poniedzialek co dalej zeby dal mi jakas nadzieje. Co to sa za badania przepraszam nie mam pojecia? I co to jest za zastrzyk? Ja boje sie bardzo ze cos przeoczylam. Mialam plamienie brazowe okolo terminu nastepnej miesiaczki - 8 tc Aniolek wtedy jeszcze zyl bo mialam USG i serce bilo mocno. Dostalam Luteine 2x dziennie pod jezyk ale to nie pomoglo bo w 9tc Aniolek juz sie nie rozwijal ja dowiedzialam sie dopiero w 11tc. Czy powinnam byla cos zrobic? Lekarze mowili mi tylko ze tak jest widocznie jakies wady plodu i dlatego przestal sie rozwijac. Ale czy moj progesteron nie byl za niski? Nie wiem juz sama to mnie tez dreczy czy powinnam cos zbadac przed kolejna ciaza?
Kochana bardzo mi przykro :(:( ja stracila w 16/17 tydz jesli to byla tak wczesna to ja bym po pierwszym cyklu naturalnym tj po pierwszym @ starala sie :) moze zrob badania na przeciwciala do 6 tyg po zabiegu w razie kolejnej ciazy dostaniesz zastrzyki clexane i donosisz:):) tego. Ci zycze :)
 
Do góry