reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Jejku dziewczyny jeszcze chwila, mała chwileczka Wam została. Jak ten czas u kogoś goni. A jeszcze taki fajny czas, święta, sylwester [emoji5]
Ja się zmagam z przeziębieniem, dziś pojawił się suchy kaszel, staram się leczyć ale z cukrzycą to raczej ograniczone możliwości. Może macie jakieś domowe sposoby?
Ja kupiłem syrop prena-talen i biorę doraźnie w kryzysowej sytuacji.Normalnie bym piła soki malinowe, miód, ale wiadomo cukrzyca to jednak są pewne ograniczenia.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dorcia piękny okrąglutki brzusio ☺
@ALUNIA dzięki
@aneta nie nie pisałam, bo u nas taki problem, że ja mam imię wybrane i mój M też ma wybrane i nijak nie możemy się dogadać, więc będzie Kornel albo Maks
 
Ostatnia edycja:
@DorciaMamaOlka i @AnetaManiak sliczne macie brzuszki[emoji7]
Chcialabym znow taki miec..[emoji4]

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
@justyna0702 to musisz szybko brać się do roboty [emoji23]z kolejnym.Ja jakoś za ciążą nie przepadam ,ale wiem ,że ten chwilowy dyskomfort i zależność od innych zostanie mi niedługo wynagrodzone jak synek się urodzi.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry