reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, początki

Czyli jesteś już po terminie spodziewanej @? Ja bym tak długo nie wytrzymała 😂 Do terminu @ to jakoś bym dała radę ale później już nie.
Trzymam kciuki za dwie kreseczki ☺
Tak dwa dni po terminie. Ale mi się zdarzają cykle 27dni jak i 29. Te drugie bardzo rzadko. Najczęściej mam 28 dni. Dlatego jeszcze się wstrzymam. Bo tyle kasy co ja już na testy wydałam 🤦‍♀️
 
reklama
Boimy się. Ale mam 35 lat. Nie chcę czekać. 😊
A jakiś artykuły na temat ciąży i koronawirusa czytałaś? Bo ja szczerze mówiąc coś tam czytałam ale jakieś rozbieżne te informacje w tych artykułach i wszystkie gdzieś z kwietnia a już lipiec więc może coś nowego na ten temat gdzieś jest?
 
Dokładnie. Ostatni cykl 29 dni miałam w grudniu. Więc może się zdarzyć. Ale dziś jest 30 dzień cyklu a takie to miałam 15 lat temu ostatni raz 😂
 
A jakiś artykuły na temat ciąży i koronawirusa czytałaś? Bo ja szczerze mówiąc coś tam czytałam ale jakieś rozbieżne te informacje w tych artykułach i wszystkie gdzieś z kwietnia a już lipiec więc może coś nowego na ten temat gdzieś jest?
Nie czytałam szczerze mówiąc. Ale jak dla mnie to trzeba uważać tak samo jak przy każdych innych wirusach🤷‍♀️ jedyna różnica jest w dostępie do lekarzy
 
Negatywny 😔
 

Załączniki

  • IMG_20200723_160706.jpg
    IMG_20200723_160706.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry