reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

Witam :) mam dziecko 16 miesięcy, aktualnie kp na drzemkę, na noc i +/- 2 razy w nocy
Pierwszą @ dostałam równo 10 miesięcy po porodzie, cykle nieregularne najczęściej 30dniowe
W październiku byłam u gin w 13dniu cyklu i stwierdziła że widać pęcherzyk i owulacja nastąpi w ciągu kilku następnych dni.
Tak więc od października się staramy 😁
Pierwsze cykle próbowaliśmy się wstrzelić bez powodzenia. Następne z testami owulacyjnym cyfrowymi clearblue.
W listopadzie pozytywny w 18 dc
W grudniu pozytywny w 13 dc
W styczniu pozytywny w 12 dc
Aktualnie 14dc czekamy co los przyniesie 😁
 
reklama
Witam :) mam dziecko 16 miesięcy, aktualnie kp na drzemkę, na noc i +/- 2 razy w nocy
Pierwszą @ dostałam równo 10 miesięcy po porodzie, cykle nieregularne najczęściej 30dniowe
W październiku byłam u gin w 13dniu cyklu i stwierdziła że widać pęcherzyk i owulacja nastąpi w ciągu kilku następnych dni.
Tak więc od października się staramy 😁
Pierwsze cykle próbowaliśmy się wstrzelić bez powodzenia. Następne z testami owulacyjnym cyfrowymi clearblue.
W listopadzie pozytywny w 18 dc
W grudniu pozytywny w 13 dc
W styczniu pozytywny w 12 dc
Aktualnie 14dc czekamy co los przyniesie 😁
Witaj :-) u mnie aktualnie 27dc i czekam na @, pozytywny test owu w 16dc, niestety nie pyklo. Zobaczymy w następnym miesiącu
 
Witaj :-) u mnie aktualnie 27dc i czekam na @, pozytywny test owu w 16dc, niestety nie pyklo. Zobaczymy w następnym miesiącu
Jakie testy ovu robisz?
Jak teraz nie pyknie rezygnuje z clearblue, bo to drogi interes niestety 😔 dodatkowy minus jest taki że przestaje im ufać ponieważ ponieważ w początkowych cyklach był pozytywny przez około 24-36 godzin, a w tym cyklu w południe pozytyw a wieczorem już nie 🤔 chyba że to coś z ovu nie tak
 
Jakie testy ovu robisz?
Jak teraz nie pyknie rezygnuje z clearblue, bo to drogi interes niestety 😔 dodatkowy minus jest taki że przestaje im ufać ponieważ ponieważ w początkowych cyklach był pozytywny przez około 24-36 godzin, a w tym cyklu w południe pozytyw a wieczorem już nie 🤔 chyba że to coś z ovu nie tak
niektóre mamy tutaj pisały ze one nie są miarodajne przy kp.
Ja kupiłam na allegro testeo strumieniowe, mam w domu jeszcze 4/5szt i więcej nie kupuje, bo szkoda kaski. W każdym miesiącu chodzisz do gin. sprawdzać czy owu jest?
 
niektóre mamy tutaj pisały ze one nie są miarodajne przy kp.
Ja kupiłam na allegro testeo strumieniowe, mam w domu jeszcze 4/5szt i więcej nie kupuje, bo szkoda kaski. W każdym miesiącu chodzisz do gin. sprawdzać czy owu jest?
Byłam tylko na początku starań, by sprawdzić czy wszystko jest ok i czy mamy zielone światło.

Cyfrowych testów używałam przy pierwszych staraniach i udało się z ich pomocą za drugim razem (ogólnie powodzenie w czwartym cyklu starań).
Teraz sięgnęłam po nie tak pomocniczo, by nie przegapić "momentu"😉 zużyłam w tym cyklu ostatnie pałeczki i już do nich nie wracam.
Aktualnie leci nam 4 cykl starań, więc jeszcze bez spiny 😁 Na początku lutego okaże się czy owocny 🙂

Tobie w którym cyklu udało się w pierwszej ciąży, a który aktualnie?
 
Byłam tylko na początku starań, by sprawdzić czy wszystko jest ok i czy mamy zielone światło.

Cyfrowych testów używałam przy pierwszych staraniach i udało się z ich pomocą za drugim razem (ogólnie powodzenie w czwartym cyklu starań).
Teraz sięgnęłam po nie tak pomocniczo, by nie przegapić "momentu"😉 zużyłam w tym cyklu ostatnie pałeczki i już do nich nie wracam.
Aktualnie leci nam 4 cykl starań, więc jeszcze bez spiny 😁 Na początku lutego okaże się czy owocny 🙂

Tobie w którym cyklu udało się w pierwszej ciąży, a który aktualnie?
od lutego się staraliśmy, ale bez spiny ( noo mąż bez spiny, a ja jak to kobieta brałam za bardzo do siebie) we wrześniu pyklo 😊 a teraz w sumie od początku bez zabezpieczenia co jakiś czas sexy sa i niestety nic z tego nie wychodzi
 
Byłam tylko na początku starań, by sprawdzić czy wszystko jest ok i czy mamy zielone światło.

Cyfrowych testów używałam przy pierwszych staraniach i udało się z ich pomocą za drugim razem (ogólnie powodzenie w czwartym cyklu starań).
Teraz sięgnęłam po nie tak pomocniczo, by nie przegapić "momentu"😉 zużyłam w tym cyklu ostatnie pałeczki i już do nich nie wracam.
Aktualnie leci nam 4 cykl starań, więc jeszcze bez spiny 😁 Na początku lutego okaże się czy owocny 🙂

Tobie w którym cyklu udało się w pierwszej ciąży, a który aktualnie?
więc pytanie czy owu u mnie jest co miesiąc hmm 🤔
 
od lutego się staraliśmy, ale bez spiny ( noo mąż bez spiny, a ja jak to kobieta brałam za bardzo do siebie) we wrześniu pyklo 😊 a teraz w sumie od początku bez zabezpieczenia co jakiś czas sexy sa i niestety nic z tego nie wychodzi
Przyznam szczerze, że w staraniach o pierwszą ciążę miałam ogromne ciśnienie 😔 mylnie myślałam że to takie "łatwe" przez co trudno było mi pogodzić się z tym że nie zawsze coś się uda za pierwszym razem. Z perspektywy czasu wiem że i tak mieliśmy sporo szczęścia, że wystarczy 4 cykle i się udało 😁
Natomiast teraz bogatsza o doświadczenie 😉 podchodzę do sprawy na luzie i rozumiem że czasem potrzeba więcej czasu by zaskoczyło 😉
Początkowo chcieliśmy czekać ze staraniami do początku tego roku, ale z obawy że kp może wszystko wydłużyć zaczęliśmy wcześniej 😁
 
reklama
Do góry