reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Nektarynka - zabierz mnie ze sobą na to wesele, ja dzisiaj jestem sama, M pracuje cały dzień i pół nocy, córka u dziadków, a ja w pracy:no:
chętnie sobie gdzieś pójdę

Zapomniałam się przywitać - dzień doberek, chociaż leje jak z cebra
 
reklama
witam!!!
jakos nie wiem co pisac,wy tu takie zrzyte juz jestescie:)
ja dzisiaj tez caly dzien sama w domu i tak juz od czwartku i kolejny tydzien tez sie tak zapowiada doslownie slomiana wdowa ze mnie.
 
Witam Wszystkie Laseczki i te nowe i te starsze na BB!!!U mnie jest troche chłodnawo,raz słonce,a raz pochmurno.Ja ostatnio na herbatki ciagle chodze nudzi mi sie w tym domu,a tez prawie ciągle sama jestem,dzisiaj wieczorkiem moja sioracka wpada z mezem i dziecmi.Juz licze dni do przyjazdu mojego M,ma byc 26wrzesnia ale na tydz,dobre i to:tak:
 
Witam się po dłuższej nieobecności :-) Widzę że przybyło sporo nowych staraczek miło mi będzie poznać;-)
Czy są jakieś nowe fasolki?
Nie wiem od czego zacząć tak długo mnie nie było z Wami i moja nie obecność na forum niestety nie pomogła w zafasolkowaniu.:no:
Dziewczyny jestem już mężatką 22.08.09 wzięliśmy ślub i kilka dni temu wróciliśmy z wakacji w Egipcie i wycieczki w Izraelu.Przy ścianie płaczu w Jerozolimie wsadziłam karteczkę z życzeniem"proszę o dziecko" może się spełni:tak::happy:

Witam Karola i Gratuluje zamązpójscia.Napewno sie spełni juz niedługo trzymam kciuki:tak:


Nie martw sie Kochana nadejdzie czas pewnie juz niedługo ze tez zostaniesz cudowna mamusią:tak:

Olu on po prostu najbardziej na swiecie lubi spędzać czas ze mną i z córką. Odkąd się poznaliśmy nie mieliśmy przerw w spotkaniach, widywaliśmy się co dzień. Po 3 miesiącach znajomości zamieszkaliśmy razem i zaplanowaliśmy slub. Jednym słowem lubimy ze sobą spędzać czas a nie lubimy być osobno. Dlatego on zawsze przy mnie jest, w każdej sytuacji. Ale czasem mam go dość i jak każda z nas muszę odpocząć. I nawet się czasem kłócimy tzn, ja krzyczę a on słucha:-D
Ideałem nie jest. Nie chciałam go tak przedstawić. Czasem myślę,że to ja jestem facetem w naszym związku. :-D:-D:-D
On jest bardziej czuły, otwarty i szczery a ja czasem wolę wyskoczyć koleżankami na piwo:-D

Dobranoc.

Mój tez jest Kochany,ale lubi sobie pomarudzic jak to chłopy:tak:

Suwaczek: "Czesc mamusiu, jestem juz duzy i wysoki na 2 palce, badz jeszcze troche cierpliwa, wkrotce mdlosci sie skoncza".

Na 9ty chyba tlumaczylam juz, w kazydmrazie nie pamietam co bylo napisane.

No u mnie rozniscie. TZn plamienia powracaja uporczywie a najgorszy jest fakt ze jestem uczulona na progesteron i nie moge go przyjmowac na podtrzymanie. W poniedizlake przyjezdzaja z PL moi przyjaciele z coreczka i mielismy sobie powakacjowac, tymczaem dupa blada i moj biedny makaornek bedzie sie musial po angielsku gimnatsykowac i ich troche poza bawiac. Samopoczucie srednio na jeza dlatego Wam nie smece bo ostatnio widzialam rozne dolki byly to co sie bede dorzucac. troche sie martwie bo mi sie wydaje ze szyjka sie obnizyla ale ginka mnie badala w srode i nakrzyczala ze sobie szyjke macm i powiedziala ze niby ok!! Ale jakos ciezko mi uwierzyc bo przeciez wiem jak wysoko byla wczesniej.
3majcie kciuki zeby przetrwac te 2 tygodnie a potem powinno byc lepiej.

buziolki for all

Bedziemy trzymac kciuki musi byc dobrze:tak:

siema lachony..

dzis ide na wesele mojego brata.. o 13 wyjezdzam.. paznokietki pomalowane M prasuje mi bluzke i spodnie na drugi dzien, sukienka gotowa teraz tylko sie ubraz pomalowac i czekac..

Zycze miłej imprezki baw sie dobrze;-)
 
Witam co wy tak z tym ciastem wszystkie:-):-):-) a może skoczycie na 30 minut do kuchni i same coś upieczecie ja np. dziś karpatkę upiekłam:-) pycha mój synek uwielbia na a o M już nie wspomnę nie ma to jak wypiek domowej roboty ja uwielbiam pichcić i to zresztą po mnie widać!! niestety:-p:-p:-p
 
reklama
Do góry