reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

witam sie z wami
i życzę miłego piąteczku!:happy:

pajka dziekuje za zaproszenie do przyjaciół ;-) zdrówka życzę!
Gosiu nie smutaj sie tak...moze to jeszcze nic straconego. tylam mocno i pamietaj ze zawsze jest nadzieja i w koncu sie musi udać no.... :-( :sorry::happy:
 
reklama
Witam sie
niestety u mnie ze zdrówkiem coraz gorzej i faktycznie skoncz sie na antybiotyku w poniedziałek mykam do lekarza i martwi mnie to, ze antybiotyki pewnie wpłyną na owulke :-(mowie wam a jak nie urok to przemarsz wojsk.
 
Witam sie
niestety u mnie ze zdrówkiem coraz gorzej i faktycznie skoncz sie na antybiotyku w poniedziałek mykam do lekarza i martwi mnie to, ze antybiotyki pewnie wpłyną na owulke :-(mowie wam a jak nie urok to przemarsz wojsk.
przykro mi że tak cie rozłożyło:-(

zdrówka życzę!!



A ja po imprezowo... niezbyt....:baffled::sorry2:
 
Kingus nie dziękuję bardzo :-) zeby nie zapeszyc ;-)

w poniedziałek mam tez podgląd u gina i ciekawa jestem jak tam pecherzyki ;-)
 
Starania-wątpliwości. No właśnie. Wątpliwości dużo, za i przeci. Jak zdecydować się na drugie dziecko jak z pierwsza ciążą było nieciekawie??? Dajcie mi trochę otuchy i odwagi:sorry:Chce bobasa ale się boję jeszcze bardziej niz przed pierwszą ciążą. krótka historia: cukrzyca ciążowa i poród w 30tc. Teraz problem z cukrem nadal istneje i muszę być pod opieką diabetologa. W ogóle ta ciąża będzie bardzo skomplikowana. A ja mimo, że w pierwszej trzymałam poziom cukru to nie udało mi się uniknąć przedwczesnego porodu.:wściekła/y: No i boję się że drugiemu dziecku zafunduję to samo cierpienie... Myślałąm już w tym cyklu zacząć staranka ale moja gin. mnie przeraziła tą cukrzycą....:zawstydzona/y:
 
Witajcie rankiem...
pusciutko tu przez weekend.. gdzie wszystkie sie podziewacie??

kerna - witaj... no to faktycznie dosc duze obciazenie... ale mysle, ze jezeli bardzo sie chce i potem dba o siebie to wszystko sie da pokonac i szczesliwie dzidzius bedzie z wami. Nie mozna przewidziec jaka bedzie kolejna ciaza i czy ta cukrzyca na pewno bedzie przeszkadzala chyba...A nauczona doswiadczeniem bedziesz bardziej wyczulona na ta cukrzyce i na pewno sobie lepiej poradzisz
 
Pajkaa,kiedy Ty dostałaś @ po odstawieniu Luteiny?? Pamiętasz ja ostatnio pisałam że późno dostajesz @ po Luteinie, bo ja dzień lub dwa po...a teraz jestem w takiej samej sytuacji co Ty:zawstydzona/y::eek: 6 listopada ostatni raz wzięłam Luteinę i do tej pory nie mam @ :szok: testu nie robiłam,myślę że i tak w ciąży nie jestem :eek:.A temp.mam 36.9 A może przez nerwy spóźnia mi się @ ,może tak być??
 
hej dziewczyny
u mnie zaalenie krtani i tchawicy kwitnie na potęgę jutro ide do lekarza i bedzie antybiotyk pewnie bo dzisejszą noc prawie nie przespałam.
Zastanawia mnie fakt, czy przy antybiotyku owulka sie opózni czy w ogole bedzie i jak sie zachowają pregnyl z clo :-(cos czuje, ze bedzie kiepsko:-(
 
reklama
[FONT=Arial, serif]Póki co, czekam...czekam na wizytę u ginekologa, badania, wyniki.
[/FONT]

[FONT=Arial, serif]Jeszcze nigdy czas nie dłużył mi się tak jak teraz.
[/FONT]

[FONT=Arial, serif]Ja też trzymam za was wszystkie kciuki;-)[/FONT]
[FONT=Arial, serif]
[/FONT]

[FONT=Arial, serif]Pozdrawiam annn31[/FONT]
 
Do góry