reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania - testy

malinka12.91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2021
Postów
18
Dziewczyny, czy to jest możliwe, żeby w połowie cyklu pokazała się bardzo blada kreska na teście ciążowym? W tym cyklu korzystam z testów owulacyjnych, zaczęłam je robić dzień po skończonym okresie, 6 i 7 dnia widać było peak, trochę mnie to zdziwiło, że tak wcześnie, później przez prawie tydzień nic, wczoraj powinna być owulacja wg kalendarza i też nic. Czuję się dziwnie od tygodnia, stan podgorączkowy, biegunka itd., ale nie fiksuje się, bo jak to możliwe, że tak wcześnie, cokolwiek by się działo. Zrobiłam dzisiaj z czystej ciekawości test i bardzo blada kreska. O co chodzi? Czy test ciążowy wykrywa owulację?
 
reklama
Test
 

Załączniki

  • 196f9813-5c21-4bad-899a-a30399edd1ec.jpg
    196f9813-5c21-4bad-899a-a30399edd1ec.jpg
    108,3 KB · Wyświetleń: 243
  • 1a2ee1e9-5a48-4ce4-93be-88ee8cd93ec0.jpg
    1a2ee1e9-5a48-4ce4-93be-88ee8cd93ec0.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 233
  • 9209d403-cf0b-4b3e-997f-f9aae42bdd06.jpg
    9209d403-cf0b-4b3e-997f-f9aae42bdd06.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 240
Dla mnie testy są negatywne. Kreska może być faryczna a nie ciążowa. Poczekaj do terminu miesiączki i ponów test. Możeliwe, że owulacja wystąpiła szybciej, ale z testem jeszcze poczekaj bo i tak jest za wcześnie.
A kiedy w ogóle miałaś okres i ilu dniowe cykle?
 
Powtórz jutro rano. Nie chce robić nadziei żeby dziewczyny mnie tu nie opierdzielily jak zazwyczaj ale ja tam widzę cień. I mi testvwyszedl pozytywnie na 9dni przed spodsoewana miesiaczka
 
Dla mnie testy są negatywne. Kreska może być faryczna a nie ciążowa. Poczekaj do terminu miesiączki i ponów test. Możeliwe, że owulacja wystąpiła szybciej, ale z testem jeszcze poczekaj bo i tak jest za wcześnie.
A kiedy w ogóle miałaś okres i ilu dniowe cykle?
cykle 27-28, ale kilka razy zdarzyło się jeszcze +-2 dni od tego.
 
Powtórz jutro rano. Nie chce robić nadziei żeby dziewczyny mnie tu nie opierdzielily jak zazwyczaj ale ja tam widzę cień. I mi testvwyszedl pozytywnie na 9dni przed spodsoewana miesiaczka
ja też widzę cień, i pisze to bez urojeń, bo wiem jak wygląda test na którym nic kompletnie nie ma. Powtórzę za jakiś czas ;)
 
Dziewczyny, czy to jest możliwe, żeby w połowie cyklu pokazała się bardzo blada kreska na teście ciążowym? W tym cyklu korzystam z testów owulacyjnych, zaczęłam je robić dzień po skończonym okresie, 6 i 7 dnia widać było peak, trochę mnie to zdziwiło, że tak wcześnie, później przez prawie tydzień nic, wczoraj powinna być owulacja wg kalendarza i też nic. Czuję się dziwnie od tygodnia, stan podgorączkowy, biegunka itd., ale nie fiksuje się, bo jak to możliwe, że tak wcześnie, cokolwiek by się działo. Zrobiłam dzisiaj z czystej ciekawości test i bardzo blada kreska. O co chodzi? Czy test ciążowy wykrywa owulację?
Owulacja mogła być wcześniej. Na kalendarzyku bym się nie opierała. Jednak ja tu nic nie widzę. Ile dpo jesteś!
 
reklama
Jakieś 7 dni po. Matematycznie, moim zdaniem, to chyba nie jest możliwe.
Wydaje mi się, że na tym etapie nawet jeżeli jest/będzie ciąża to na pewno test by tego nie pokazał. Minimum 6 dni na implantację plus czas na wytworzenie bety (ok 48h we krwi, w moczu trochę dłużej).

Jak pisałam wcześniej, ja na testach nic nie widzę. Jeżeli na żywo widać kreskę, to może być to kreska fabryczna?

Powtórz test za 2-3 dni. Ewentualnie idź na betę, ona rozwieje możliwości.
 
Do góry