reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania, USG

Dołączył(a)
28 Wrzesień 2021
Postów
1
Witam was wszystkich.
Jestem tutaj nowa!
Nasza historia starania jest już trochę dłuższa.
Oboje jesteśmy zdrowi, wszelkie badania za nami.
Jeśli chodzi o regularne stosunki to jest w tym jeszcze trochę pracy nad którą musimy po pracować.
Cykl u mnie regularny 27 dni do 31 dni.
W tym cyklu pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 01.09.
Śluz płodniowy w dniach 11.09-13.09.
W dniu 14.09 przypadał mi akurat termin u ginekologa który uznał że owulacja była jeden do dwóch dni przed.
Stosunek w tym momencie byl tylko raz w dniu 12.09.
Jestem niecierpliwą osobą, pierwszy test zrobilam 24.09.21. negatywny.
Dziś powinnam dostać okres! Wczoraj wieczorem przed spaniem leżąc miałam straszny ból,taki ala miesiączkowy lecz ranonic nie było. Testów dalszych nie robilam.
Myślicie że jest szansa?
Ja myślę że jednak znów okres przyjdzie.. a druga faza cyklu po prostu się wydłuża..
 
reklama
Witam was wszystkich.
Jestem tutaj nowa!
Nasza historia starania jest już trochę dłuższa.
Oboje jesteśmy zdrowi, wszelkie badania za nami.
Jeśli chodzi o regularne stosunki to jest w tym jeszcze trochę pracy nad którą musimy po pracować.
Cykl u mnie regularny 27 dni do 31 dni.
W tym cyklu pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 01.09.
Śluz płodniowy w dniach 11.09-13.09.
W dniu 14.09 przypadał mi akurat termin u ginekologa który uznał że owulacja była jeden do dwóch dni przed.
Stosunek w tym momencie byl tylko raz w dniu 12.09.
Jestem niecierpliwą osobą, pierwszy test zrobilam 24.09.21. negatywny.
Dziś powinnam dostać okres! Wczoraj wieczorem przed spaniem leżąc miałam straszny ból,taki ala miesiączkowy lecz ranonic nie było. Testów dalszych nie robilam.
Myślicie że jest szansa?
Ja myślę że jednak znów okres przyjdzie.. a druga faza cyklu po prostu się wydłuża..
Szansa jest zawsze, ale ciężko powiedzieć czy akurat teraz się udało. Stosunek w dzień owulacji też nie jest gwarantem zajścia w ciążę. Albo poczekaj z testem jeszcze ze dwa dni, albo idź jutro na betę jeśli bardzo się niecierpliwisz. Chociaż ja na Twoim miejscu bym po prostu czekała, bo i tak nic nie zmienisz w tym momencie. Jeśli jesteś w ciąży to na pewno tego nie przegapisz 😉 sami staraliśmy się kilka miesięcy i nie robiłam testów co miesiąc. Ale akurat w tym cyklu co zaszłam w ciążę coś mnie podkusiło i dwa dni przed okresem zrobiłam i był pozytywny. Trzymam kciuki za Was 🙂
 
Test wykonany 12 dni po stosunku już powinien być wiarygodny.
Ale jeśli stosunki były także później, to dopóki nie ma @ niczego wykluczyć nie można.
A dlaczego teraz nie powtórzysz testu? Teraz będzie bardziej wiarygodny niż 4 dni temu 🤷‍♀️
 
Test najlepiej wykonać z porannego moczu najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki (biorąc pod uwagę najdłuższy cykl ostatnich miesięcy). Także wydaje mi się, że śmiało z porannego moczu możesz powtórzyć test. Co do wszelkich nietypowych objawów to w ogóle bym się tym nie przejmowała bo czasem niepotrzebnie się nakręcamy. Trzymam kciuki :)
 
Witam was wszystkich.
Jestem tutaj nowa!
Nasza historia starania jest już trochę dłuższa.
Oboje jesteśmy zdrowi, wszelkie badania za nami.
Jeśli chodzi o regularne stosunki to jest w tym jeszcze trochę pracy nad którą musimy po pracować.
Cykl u mnie regularny 27 dni do 31 dni.
W tym cyklu pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 01.09.
Śluz płodniowy w dniach 11.09-13.09.
W dniu 14.09 przypadał mi akurat termin u ginekologa który uznał że owulacja była jeden do dwóch dni przed.
Stosunek w tym momencie byl tylko raz w dniu 12.09.
Jestem niecierpliwą osobą, pierwszy test zrobilam 24.09.21. negatywny.
Dziś powinnam dostać okres! Wczoraj wieczorem przed spaniem leżąc miałam straszny ból,taki ala miesiączkowy lecz ranonic nie było. Testów dalszych nie robilam.
Myślicie że jest szansa?
Ja myślę że jednak znów okres przyjdzie.. a druga faza cyklu po prostu się wydłuża..
Myślę że test powinien wyjść, chyba że pijesz bardzo dużo wody;) zrób jutro albo idź na betę. Owulacja to jedno, a zagnieżdżenie to drugie. Mogło być później i dlatego nie wyszło.

Powodzenia!
 
Do góry