reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z pomocą medyczna

salamandra66

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Październik 2017
Postów
315
Hej kobietki! Staramy się 15miesiecy. Niestety bezskutecznie tułalismy się od lekarza do lekarza i wkoncu postanowiliśmy udać się do kliniki leczenia niepłodności. Jutro pierwsza wizyta. Pomyślałam że może miałybyście ochotę wymienić się swoimi doświadczeniami i powspierac się w trakcie diagnostyki.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kobietki! Staramy się 15miesiecy. Niestety bezskutecznie tułalismy się od lekarza do lekarza i wkoncu postanowiliśmy udać się do kliniki leczenia niepłodności. Jutro pierwsza wizyta. Pomyślałam że może miałybyście ochotę wymienić się swoimi doświadczeniami i powspierac się w trakcie diagnostyki.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Polecam wątek Link do: Ciąża po inseminacji lub Link do: Ciąża po in vitro
 
Robiliście wszystkie badania ? Ty badania hormonaln,e a mąż badania nasienia ?
Czy któryś lekarz monitorował twoje cykle i sprawdzał czy dochodzi do owulacji a później sprawdzał czy pęcherzyki pękają ?
 
Robiliście wszystkie badania ? Ty badania hormonaln,e a mąż badania nasienia ?
Czy któryś lekarz monitorował twoje cykle i sprawdzał czy dochodzi do owulacji a później sprawdzał czy pęcherzyki pękają ?
Tak mąż miał badania ja również do tego immunologiczne bo jesteśmy po późnej stracie dwa lata temu. Do tego byłam na monitoringu mimo tego że hormony ok owulacji nie było więc miałam stymulacje, pęcherzyki były i to nawet po dwa a ciąży brak.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mąż miał badania ja również do tego immunologiczne bo jesteśmy po późnej stracie dwa lata temu. Do tego byłam na monitoringu mimo tego że hormony ok owulacji nie było więc miałam stymulacje, pęcherzyki były i to nawet po dwa a ciąży brak.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
To widzę, że lekarze zadbali o wszystko .
Ja jakiś czas temu miałam monitoringi cyklu i okazało się że brak owulacji był przez 3 miesiące , później stymulacja lekami .
A udało się po roku przyjmowania tabletek anty i to od razu w pierwszym cyklu , może dlatego że od początku byłam przekonana że nic z tego nie będzie.
Trzymam za Ciebie , za was bardzo mocno kciuki . Na pewno masz teraz ciężki czas.
Może warto odpocząć , wyjechać gdzieś chociaż na jeden weekend i mimo wszystko nie myśleć o tym że staracie się o dziecko . Wiem że to nie tak łatwo po takim czasie .

Mam nadzieję że w klinice Ci pomogą i doradzą.
 
To widzę, że lekarze zadbali o wszystko .
Ja jakiś czas temu miałam monitoringi cyklu i okazało się że brak owulacji był przez 3 miesiące , później stymulacja lekami .
A udało się po roku przyjmowania tabletek anty i to od razu w pierwszym cyklu , może dlatego że od początku byłam przekonana że nic z tego nie będzie.
Trzymam za Ciebie , za was bardzo mocno kciuki . Na pewno masz teraz ciężki czas.
Może warto odpocząć , wyjechać gdzieś chociaż na jeden weekend i mimo wszystko nie myśleć o tym że staracie się o dziecko . Wiem że to nie tak łatwo po takim czasie .

Mam nadzieję że w klinice Ci pomogą i doradzą.
Dziękuję :) przerwę mieliśmy od grudnia do teraz bo zmieniłam pracę (wcześniej nie chciałam bo a nóż się uda). Trochę się zapetlilam wtedy i musieliśmy odpocząć :) teraz ruszamy z nowymi siłami i nadziejami :) a co do wyjazdów to dokładnie jak piszesz pomagają głowie odpocząć więc za tydzień weekend w Krynicy zaplanowany. Ruszamy tak raczej właśnie na luzie.. W cuda już nie wierzę :) bardzo chciałabym juz minąć etap badań typu droznosc i przejść do inseminacji bo szczerze w tym już tylko pokładam nadzieję :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po stracie też poznej szukalm przyczyn niepłodności ale okazało się ze problem mialam w głowie. Po powrocie ze spotkania dla osieroconych rodziców poczułam to coś ..pewność że teraz jestem gotowa wczesniej też tak myślałam ale chyba tak nie było..udało się w tym samym cyklu.
 
Dziękuję :) przerwę mieliśmy od grudnia do teraz bo zmieniłam pracę (wcześniej nie chciałam bo a nóż się uda). Trochę się zapetlilam wtedy i musieliśmy odpocząć :) teraz ruszamy z nowymi siłami i nadziejami :) a co do wyjazdów to dokładnie jak piszesz pomagają głowie odpocząć więc za tydzień weekend w Krynicy zaplanowany. Ruszamy tak raczej właśnie na luzie.. W cuda już nie wierzę :) bardzo chciałabym juz minąć etap badań typu droznosc i przejść do inseminacji bo szczerze w tym już tylko pokładam nadzieję :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
To bardzo dobrze , wyjazd na pewno dobrze wam zrobi .
Może po samym badaniu drożności jajowodów wyjdzie przyczyna. Moja koleżanka miała przetykane jajowody i zaraz po tym jej się udało zajść w ciążę :)
Ja po swoim przypadku wiem że trzeba wierzyć w cuda :) też się nasłuchałam że to będzie trwało latami że na pewno nie uda mi się od tak zająć w ciążę , bo brak owulacji , niski progesteron i wysoki testosteron .
I dzięki Bogu udało się za pierwszym razem
 
reklama
Dziękuję za wszystkie mile słowa :) obyło się bez badania droznosci, udało się w pierwszym cyklu po przerwie i po zapisaniu do kliniki :) więc zdążyliśmy zrobić tylko badania krwi
 
reklama
Do góry