reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania

Sylwia maybe baby

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Listopad 2019
Postów
33
Jestem ciekawa waszyh rad w staraniach o dziecko. Jakieś konkrety? Może same miałyście problem z zajciem w ciążę i doczekalyscie się dziecka naturalnie? I jak szybko zobaczylyscie 2 kreski na teście ciążowym?
 
reklama
Rozwiązanie
No więc, musisz obserwować siebie , może apka pomoże, ale najlepiej kochać się jak ochota ,a ja jak tel pokazuje 😉 powodzenia życzę
A który to cykl po odstawieniu? U mnie pierwsze 3 były w cały świat, potem kolejne 3 po 28 dni i ciąża, choć nie udana , potem wszedł problem z prolaktyna, bromergon i ciąża, znowu nie udana, pół roku i kolejna ciąża , tym razem się udało
 
Staraliśmy się 10 miesięcy,wszyscy radzili się nie nakręcac, odpocząć,wrzucić na luz - dostawałam już szału jak to czytałam, po drodze ciąża biochemiczna- pewnie nawet bym jej nie wylapala, gdybym nie robiła tysiąca testów ciazowych...I co? Z nowym rokiem postanowiłam że koniec tego zameczania siebie i meza, nie jest nam dane drugie dziecko to nie,nawet zabawki już rozdalam, zajelam się tematem budowy domu i proszę tak oto z nienacka jestem w 9 tygodniu:-) ...chyba coś w tym jest....
Życzę Ci wszystkiego dobrego!
 
reklama
reklama
Do góry